Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Park Sowińskiego (Poznań)

Park Sowińskiego, Poznań

Park Sowińskiego to nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu. Deweloperem jest Spółka Echo Investment S.A., która od 1996 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment S.A może wpisać w swoje doświadczenie ponad sto projektów w kilkudziesięciu miastach Polski. Warto nadmienić, że w największych miastach kraju tj. Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław czy Łódź Echo Investment S.A zrealizował wiele prestiżowych projektów m.in. apartamentowych, które zostały wyróżnione nagrodami konsumenckimi oraz branżowymi.

Inwestycja – Park Sowińskiego – w czterech etapach budowy zakłada 343 lokale o metrażu od 36 do 91 m². Z kolei pierwszy etap budowy składa się z pięciu budynków zawierających 124 mieszkania. Park Sowińskiego należy do inwestycji o podwyższonym standardzie. Jej planowany termin realizacji to kwiecień 2016 roku. Inwestycja – Park Sowińskiego zlokalizowana jest przy ulicy Sowińskiego/Słonecznej (Grunwald), która reprezentuje prestiżowy pod względem mieszkania Poznań. Słynie z kameralnego oraz spokojnego charakteru. Ulokowana jest wśród terenów zielonych, a także rekreacyjnych. Dzięki temu osoby, które cenią sobie codzienny, aktywny wypoczynek, znajdą tu przestrzeń dla siebie.

Niebywałym atutem opisywanej inwestycji jest dogodna lokalizacja. Park Sowińskiego znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Poznania. Posiada także niezwykle sprawną komunikację z sąsiadującymi dzielnicami, a także głównymi punktami miasta. Dostępne tu są zarówno linie autobusowe, jak i tramwajowe.

Prestiż i nowoczesne rozwiązania, to dwa elementy, które w najlepszy sposób opisują inwestycję jaka jest Park Sowińskiego. Deweloper zapewnia, że w budowie zostaną wykorzystane materiały najwyższej klasy. Pozwoli to na uzyskanie nowoczesnego oraz oryginalnego efektu architektonicznego. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w przestronne, drewniane tarasy. Z kolei wyższe kondygnacje będą zawierały balkony oraz loggie. Dla przykładu mieszkanie parterowe o powierzchni niespełna 47 metrów kwadratowych, zostanie wyposażone w ogród o powierzchni 75,18 metra kwadratowego, a także taras 4,44 metra kwadratowego. Inwestycja – Park Sowińskiego zakłada mieszkania składające się w najmniejszym wariancie z dwóch pokoi. Większy wariant obejmuje mieszkania czteropokojowe.

Warto zaznaczyć, że ujęcie w planach projektowych zielonych aranżacji, przydomowych ogródków, a także placów zabaw dla dzieci sprawi, że Park Sowińskiego będzie stanowił miejsce komfortowe do codziennego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.