Nowe inwestycje mieszkaniowe

City Towers Czyżyny (Kraków)

City Towers Czyżyny

City Towers Czyżyny

City Towers Czyżyny to nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie przy ulicy Marii Dąbrowskiej. Autorem przedsięwzięcia jest Adam Kozik, reprezentujący krakowską pracownię ABJ PROJEKT. W proces opracowywania projektu zaangażowani byli architekci współtworzący powyższe biuro. Odpowiedzialność na budowę kompleksu mieszkaniowego ponosi spółka akcyjna Atal Group.

City Towers Czyżyny to powstające w dwóch etapach osiedle. City Towers Czyżyny I, jako pierwszy etap inwestycji, uwzględnia 6 ośmiopiętrowych budynków. Występuje w nich 356 mieszkań, od jednopokojowych, do czteropokojowych. (Aktualnie dostępne są jeszcze 3 mieszkania.) Powierzchnia lokali waha się od 29 do 129 metrów kwadratowych. Parter budynku posiada dwa garaże o łącznej liczbie 92 miejsc parkingowych. Z kolei na zewnątrz projektu zostało wydzielonych dodatkowych 115 miejsc postojowych. W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, na parterze zostało zaprojektowanych 21 lokali użytkowych.

City Towers Czyżyny II stanowi drugi etap inwestycji. Projekt zakłada powstanie 5 ośmiopiętrowych budynków. Różni się od pierwszego etapu metrażem proponowanych mieszkań. Wielkość lokali waha się od 25 do 114 metrów kwadratowych. Nowa część kompleksu obejmuje podobnie jak I etap inwestycji ,mieszkania od jedno do czteropokojowych. Projekt zakłada również miejsca parkingowe, z których dodatkowe parkingi stanowią 102 miejsca garażowe, zaś stanowiska zewnętrzne 101 miejsc.

Zespół mieszkaniowy „City Towers” wyróżnia nowoczesna architektura. Lokale zostały zaplanowane w sposób, który łączy ze sobą funkcjonalność z możliwością indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. Plan inwestycji pozwala wnioskować, że budynek został zaprojektowany m.in. z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, ponieważ uwzględnia wózkownię. W celu zwiększenia komfortu mieszkania inwestycja jaką stanowi City Towers Czyżyny uwzględnia komórki lokatorskie, a także pomieszczenia na rowery. Cały kompleks mieszkaniowy został również wyposażony w elementy zieleni. Osiedle posiada części infrastruktury ogrodowej, zaś wolną przestrzeń pomiędzy budynkami zapełniają tarasy. Całość idealnie komponuje się z zabudową osiedla, tworząc przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

Atutem inwestycji mieszkaniowej City Towers jest przystępna lokalizacja. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na dogodny dojazd do centrum miasta. Warto nadmienić, że osiedle City Towers Czyżyny znajduje się w sąsiedztwie ważnych placówek i ośrodków kultury. Nieopodal siedzibę swoją mają przedszkola i szkoły, jak również placówki kształcenia wyższego. Sprawia to, że analizowana oferta mieszkaniowa może być atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Warto podkreślić, że miłośnicy zakupów także będą zadowoli z lokalizacji obiektu, ponieważ blisko osiedla City Towers mieści się Galeria Handlowa Czyżyny.

Firma Atal SA stworzyła dodatkowo program wykończenia wnętrz, z możliwością adaptacji lokalu „pod klucz”. Program Atal Desing posiada trzy warianty wykończeń: standard, standard plus, a także VIP. Program został stworzony w taki sposób, aby uwzględniać indywidualne potrzeby klienta.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać