Wizualizacja osiedla bloków mieszkalnych

W niezwykle atrakcyjnym położeniu, bo tuż obok jeziora w Swarzędzu koło Poznania deweloper Agrobex wybuduje komfortowe osiedle dla rodzin poszukujących spokojnego i wygodnego miejsca do zamieszkania na stałe. Kompleks Cybińska już cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Aktualnie w sprzedaży są mieszkania z pierwszego etapu budowy.

Osiedle Cybińska składać się będzie z trzech czteropiętrowych budynków. W dwóch pierwszych powstanie aż 107 mieszkań o powierzchni od 31 do 65 metrów kwartowych. Wszystkie wyposażone będą w przestronne balkony bądź tarasy. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieć windy i komórki lokatorskie. Zaplanowano też budowę garaży podziemnych, zewnętrznych parkingów oraz zadaszonych stref dla rowerów. Lokatorzy wolny czas będą mogli spędzać na osiedlowym patio z ławeczkami i placem zabaw dla najmłodszych. W projekcie uwzględniono również wydzielenie lokali handlowo-usługowych na parterze. Osiedle Cybińska wyposażone będzie w panele fotowoltaiczne, dzięki który m.in. na oświetlanie klatki schodowej nie będzie generowało kosztów.

Inwestycja powstaje na skrzyżowaniu ulic Cybińskiej i Cmentarnej w Swarzędzu. Stąd też nazwa osiedla. Niewielka miejscowość oddalona o kilkanaście kilometrów od Poznania posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W pobliżu osiedla dostępne są sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły oraz przychodnie medyczne. Ogromnym atutem jest też jezioro Swarzędzkie oraz tereny przy rzece Cybinie, do których z są zaledwie 3 km, więc można spacerem bądź rowerem wybrać się na rodzinną wyprawę. Jednak co najważniejsze dla przyszłych mieszkańców Osiedla Cybińska ze Swarzędza jest wygodny i szybko dojazd do Poznania. Do stolicy Wielkopolski dojechać można autobusem miejskim, nieopodal znajduje się też zjazd na obwodnicę Poznania oraz szybka trasa 92.

Agrobex zaplanował bardzo nowoczesną zabudowę z jasną elewacją i drewnianymi, ażurowymi balkonami, aby przyciągnąć uwagę klientów. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6,4 tys. złotych za metr kwadratowych, co stanowi bardzo atrakcyjną opcję w porównaniu z wysokimi cenami w Poznaniu. Kawalarki na Osiedlu Cybińska kosztować będą mniej niż 270 tys. złotych. Pierwsze mieszkania mają być gotowe już w pierwszym kwartale 2023 roku. Natomiast w ostatnim budynku zaplanowano większe mieszkania i ich budowa potrwa dłużej, najprawdopodobniej do 2025 roku. Niemniej spodziewać się można, że nowe nieruchomości szybką znajdą właścicieli, gotowych na przeprowadzkę do podpoznańskiej miejscowości.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Cybińska

Miejscowość: Swarzędz

Dzielnica / Ulica: – / ul. Cybińska

Termin oddania: I kw. 2023

Deweloper: Agrobex

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać