Inwestycja Luna House to nowy projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Arbet na olsztyńskich Jarotach u zbiegu ulic Wilczyńskiego i Jarockiej. Charakteryzuje ją doskonała lokalizacja, doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta.

Inwestycja ta to interesująca propozycja dla osób szukających nowego mieszkania w Olsztynie. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura publiczna, przychodnie, szpital, poczta, przedszkola, szkoły, banki oraz liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne, a także Galeria Warmińska. Dla aktywnych w okolicy znajdują się siłownie oraz inne atrakcje, a także liczne ścieżki rowerowe i piesze. Mieszkańcom nie zabraknie także kontaktu z naturą, gdyż w pobliżu znajduje się pełna zieleni przestrzeń rekreacyjna oraz w niedalekiej odległości dostęp do jeziora.

Inwestycja realizowana jest w standardzie premium. W projekcie przewidziano przestronne hole, duże balkony wykończone gresem oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe. Oryginalnym pomysłem są także częściowo ukryte pół podziemne śmietniki. Dodatkowym atutem będą nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring, wideo domofony oraz ogrodzenie nieruchomości, uniemożliwiające dostęp osób postronnych.

W sześciopiętrowym budynku znajdzie się tylko 77 mieszkań o metrażach od 41 do 56 mkw. Do wyboru są mieszkania dwu i trzy pokojowe. Mieszkania są przestronne, funkcjonalne i nasłonecznione. Lokale na piętrach wyposażone będą w duże balkony, a te na parterze w duże ogródki do wyłącznego użytku.

Dodatkowo deweloper w gratisie dla kupujących zapewnia gotowy projekt aranżacji mieszkania, wraz z budżetem kosztów materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Do wyboru będą projekty wykończeniowe w czterech stylach: minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym i loftowym.

Budowa rozpoczęła się w maju 2018, a jej zakończenie przewidziano na koniec września 2019 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać