Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Powstańców 33 (Ząbki k. Warszawy)

Osiedle Powstańców 33

LC Corp S. A. to grupa deweloperska, która realizuje swoje inwestycje zarówno na rynku komercyjnym jak i mieszkaniowym. Swoją działalność rozwija na terenie sześciu największych miast Polski: Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Katowic oraz Łodzi. Osiedle Powstańców 33 to obiekt zlokalizowany w miejscowości Ząbki, niedaleko Warszawy przy ulicy Powstańców.

Cały projekt Osiedla Powstańców 33 składa się z pięciu etapów, w ramach których zaplanowano aż 900 lokali mieszkalnych. Aktualnie prowadzona jest sprzedaż nieruchomości w ramach III etapu budowy i przedsprzedaż w ramach IV etapu, gdzie planowany termin zakończenia budowy zaplanowano na III kwartał 2018 roku.

Oferta uwzględnia lokale mieszkalne o powierzchni od 30 do 100 metrów kwadratowych. Inwestycję charakteryzują: mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, a także rozbudowana infrastruktura drogowa m.in. średniej obwodnicy Warszawy łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską, szybki dostęp do trasy S8, bogata oferta usługowo-handlowa (w tym komfortowe połączenie z zachodnia częścią Warszawy), a także niedaleka odległość od ośrodków sportowych.

Warto nadmienić, że mieszkania wyposażone są w przestronne tarasy, balkony. W budynkach zaplanowano windy, które dostępne są z poziomu garażu. Dla przykładu mieszkanie o powierzchni 62,2 metrów kwadratowych, usytuowane na 2 piętrze składa się z: dwóch sypialni (9,7 i 12 metrów kwadratowych), łazienki (4,8 metra kwadratowego), WC (2,1 metra kwadratowego) pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni 23,3 metra kwadratowego, przestronnego holu o wielkości ponad 10 metrów kwadratowych oraz dwóch balkonów (2,6 i 7,2 metra kwadratowego).

ieszkania dostępne są w ofercie już od 4499 złotych za metr kwadratowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.