Nowe inwestycje mieszkaniowe

Modern Tower (Gdynia)

Wyczekiwania przez wielu mieszkańców Pomorza inwestycja rozpoczyna właśnie sprzedaż pierwszych mieszkań. Chodzi o imponującą Modern Tower w Gdyni, gdzie dostępnych jest aż 142 komfortowych mieszkań. Natomiast do dyspozycyjni turystów będzie aż 135 apartamentów na wynajem. Za realizacja inwestycji odpowiada ogólnopolski deweloper ATAL, który realizuje również intersujące projekty budowlane na terenie Gdańska.

Projekt realizowany jest przy ul. Kazimierza Górskiego, czyli w ścisłym centrum miasta. Wieżowiec liczyć będzie 16 pięter i będzie wyróżniać się na tle niskich budynków tej dzielnicy Gdyni. Składać się z dwóch części – aparthotelowej i mieszkalnej. Aparthotel oferować będzie 135 nowoczesnych lokali, które będą przygotowane pod klucz wraz z wyposażeniem kuchni, by ich właściciele mogli jak najszybciej otrzymywać dochód z najmu. Cena za metr kwadratowych tego lokalu ma oscylować w granicach 9,5 tys. zł. Większość apartamentów będzie w rozkładzie jedno, dwupokojowym o powierzchni 30-70 mkw.

Natomiast mieszkania znajdować się będą tylko na górnych kondygnacjach (od 8 do 16 piętra) i oferować będą unikatowy widok na Zatokę Gdańską. Wszystkie lokale mieszkalne sprzedawane będą w stanie deweloperskim, by nowy właściciel przygotował aranżację zgodnie ze swoimi potrzebami. Cena za metr ma zaczynać się od 10 tys. zł. Mieszkania o powierzchni od 35 do nawet 120 metrów kwadratowych będą atrakcyjne zarówno dla osób samotnych, jak i rodzin z dziećmi.

Wykonawca inwestycji przewidział w projekcie także budowę miejsc parkingowych oraz stworzenie zaplecza handlowo-usługowego na parterze budynku. Wieżowiec zostanie przygotowanych w charakterystycznym dla Gdyni stylu modernistycznym, z dużymi oknami, przestronnymi balkonami oraz minimalistycznym wykończeniem. Bliskości natury i Morza Bałtyckiego pomimo lokalizacji w sercu miasta stanowi wielki atut tej inwestycji. Dla wygody mieszkańców i gości aparthotelu na parterze Modern Tower znajdować się będzie całodobowa recepcja oraz klub fitness z siłownią. Natomiast na dachu planowany jest ogólnodostępny taras, z którego będzie można podziwiać zapierającą dech w piersią panoramę Gdyni i okolic.

Poza sąsiedztwem Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego nieopodal znajduje się również wiele punktów rozrywkowych i kulturalnych, jak muzea, kina i galerie. Wygodne połączenia komunikacyjne do Sopotu i Gdańska za sprawą bardzo rozwiniętej siatki połączeń, a także dogodny dojazd na obwodnicę Trójmiasta, gwarantują pełną swobodę poruszania się po całej aglomeracji. Inwestycji Modern Tower ma być gotowa w IV kwartale 2021 roku. Sprzedaż lokali jednak jest już w toku i nieruchomości szybko znajdują nabywców. Projekt tego nowoczesnego osiedla przygotowało biuro projektowe HRA Architekci.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać