Nowe inwestycje mieszkaniowe

Murapol Argentum (Łódź)

Wizualizacja dużego apartamentowca

Znany polski deweloper, firma Murapol, ogłosił właśnie realizację nowej inwestycji. Tym razem spółką odpowiadać będzie za budowę osiedla wielomieszkaniowego w atrakcyjny części Łodzi. W dobie kryzysu i trudności rynku deweloperskim taka wiadomość mogła zaskoczyć wielu ekspertów z branży. Większość firm wstrzymuje bowiem swoje inwestycje, czekając na dogodniejszy moment z realizacją poważnych projektów budowlanych.

Osiedle, które ma powstać w Łodzi ma liczyć 409 mieszkania. Powstaną one przy ulicy Srebrzyńskiej. Osiedle składać się będzie z jednego bardzo dużego budynku. Zgodnie z zapowiedziami dewelopera budowa kompleksu ma zakończyć się już pod koniec 2024 roku. Osiedle o nazwie Murapol Argentum oferować będzie mieszkania o różnym metrażu. W sprzedaży dostępne będą zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe lokale mieszkalne z 4 pokojami. Co ważne, każdy mieszkanie posiadać będzie balkon, natomiast lokale na parterze będą mieć działkę rekreacyjną, gdzie stworzyć będzie można przyjemne patio. Atrakcyjna kaskadowa bryła budynku z pewnością będzie zwracać uwagę mieszkańców Łodzi. Nowoczesna architektura połączoną z klasyczną elegancją sprawdzi się na długie lata. Budynek będzie miał kolor kremowy, a w parterowej części elewacji znajdować się będą drewniane dodatki.

Bardzo dużym udogodnieniem jest wyposażenie wszystkich mieszkań w specjalny system filtrów, które chronić ma wnętrze mieszkań przed smogiem, różnymi pyłami oraz małymi owadami. Dzięki temu mieszkańcy osiedla Murapol Argentum będą mogli cieszyć się z czystego powietrza w swoich domach. Dodatkowo dostępny będzie również system smart home, za pomocą którego będzie można sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami zewnętrznymi. Projekt osiedla uwzględnia również budowę dwupoziomowego garażu podziemnego. Znajdzie się tam ponad 350 miejsc postojowych, parking dla rowerów oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Osiedle Murapol Argentum z pewnością przypadnie do gustu młodym rodzinom ze względu na bardzo wygodną lokalizację. W dzielnicy Polesie znajduje się największy łódzki park, ogród botaniczny, ZOO oraz szereg sklepów, żłobków, przedszkoli czy szkół. Dzięki temu wszelkie najpotrzebniejsze rzeczy będzie można załatwić na miejscu oraz miło spędzić czas na łonie natury. Natomiast dojazd do centrum zajmie kilkanaście minut, w pobliżu osiedla znajduje się też przystanek tramwajowy. Cena za metr nieruchomości nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej będzie to około 9 tys. złotych.

INFORMACJE:

Nazwa: Murapol Argentum

Miejscowość: Łódź

Dzielnica / Ulica: Polesie / ul. Srebrzyńska

Termin oddania: koniec 2024

Deweloper: MURAPOL S.A.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać