Nowe inwestycje mieszkaniowe

Neo Jasień (Gdańsk)

W jednej z największych południowych dzielnic Gdańska, czyli Jasieniu buduje się nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które oferuje komfortowe warunki mieszkalne dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Eko-osiedle Neo Jasień etap II to idealne miejsce dla osób poszukujących wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły dotyczące osiedla i lokali mieszkalnych

Inwestycja Neo Jasień etap II to propozycja oferowana przez firmę Dekpol Deweloper Sp. z o.o., która kładzie nacisk na innowacyjność. Zlokalizowane zaledwie 6 kilometrów od centrum Gdańska osiedle składa się z dwóch budynków wielorodzinnych o łącznej liczbie 98 mieszkań. Każdy z nich, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Wszystkie będą wyposażone w monitoring oraz teren ogrodzony, zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Zróżnicowane metraże mieszkań (od 33 do 75 metrów kwadratowych) pozwalają dostosować się do potrzeb zarówno singli, par, jak i rodzin. Każdy lokal wyposażony ma być w balkon. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim. Dodatkowo w budynkach znajdzie się miejsce dla komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych podziemnych i naziemnych.

Lokalizacja oraz infrastruktura

Jasień to nie tylko miejsce dogodne pod względem komunikacyjnym, ale również oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną i edukacyjną. W promieniu 1 kilometra od osiedla znajdują się kilka placówek medycznych oraz edukacyjnych. Jest też tam spory wybór kawiarni, restauracji, sklepów (spożywczych i wielobranżowych), obiektów sportowych oraz placów zabaw. Wszystkim mieszkańcom drugiego etapu inwestycji Neo Jasień z pewnością nie zabraknie niczego do aktywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto dzięki dużemu wyborowi połączeń komunikacji miejskiej, lokatorzy nowego osiedla, którzy nie posiadają samochodu, będą mieć szybki i łatwy dostęp do centrum Gdańska oraz innych dzielnic. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Gdańsk Jasień (ok. 2,5 kilometra), przystanek tramwajowy (niecałe 1,5 kilometra) oraz liczne linie autobusowe, zapewniające sprawny dojazd w różne części miasta.

Wnioski końcowe

Eko-osiedle Neo Jasień etap II to inwestycja tworzona z przeznaczeniem dla każdego. Dzięki starannie zaplanowanej lokalizacji, bogatej infrastrukturze oraz nowoczesnym rozwiązaniom, mieszkańcy znajdą tutaj idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku. Rozpoczęcie budowy w 2023 roku i planowane oddanie do użytkowania w 2025 roku świadczą o zaangażowaniu dewelopera w tworzenie szybkiego miejsca do zamieszkania. Wybór czy warto zakupić tutaj jeden z oferowanych lokali, pozostawiamy samym zainteresowanym. Artykuł miał jedynie na celu przedstawić informacje dotyczące tej nowej inwestycji na mapie Gdańska.

INFORMACJE:

Nazwa: Neo Jasień

Miejscowość: Gdańsk

Dzielnica / Ulica: Jasień / Potęgowska

Termin oddania: 2025

Deweloper: Dekpol

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać