Nowe inwestycje mieszkaniowe

Bella Vista (Kielce)

Nowe, rozległe osiedle budowane jest w stolicy województwa świętokrzyskiego. Kompleks Bella Vista powstanie przy ulicy Generała Andersa w Kielcach, czyli w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Wietrznia i licznych zielonych terenów. Nowa inwestycja już cieszy mieszkańców Kielc, którzy czekają na nowoczesne budynki mieszkalne w dogodnym miejscu do osiedlenia się na stałe.

Budowa osiedla Bella Vista podzielona została na kilka etapów. Pierwsze budynki są już budowane. Ostatnie mają zostać oddane do użytku w październiku 2020 roku. Inwestorem tego projektu jest przedsiębiorstwo Perfect Alfa, a generalnym wykonawcą spółka Anna-Bud, oba podmioty od lat już ze sobą współpracują. Duże zainteresowanie osiedlem Bella Vista wynika z jego położenie na mapie miasta. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, banki czy urzędy. Nie brakuje też ścieżek spacerowych i rowerowych, co zapewnia wygodę w załatwianiu spraw codziennych i wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pierwszej kolejności na osiedlu Bella Vista powstaną dwa czteropiętrowe budynki z podziemną halą garażową. Mieszkania o różnej powierzchni sprawią, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. W ofercie będą jednopokojowe kawalerki, których metraż nie przekroczy 30 metrów kwadratowych. Największe mieszkania liczyć będę kilka pokoi i blisko 80 metrów. Łącznie dwa pierwsze budynki zapewnią aż 120 komfortowych lokali mieszkalnych. Co ciekawe, mieszkania rozplanowano tak, by móc łączyć je w pionie oraz poziomie i tworzyć wielkopowierzchniowe czy piętrowe apartamenty.

Kolejny etap inwestycji przewiduje budowę nie tylko mieszkań, ale również lokali usługowych oraz część wspólnej dla wszystkich lokatorów osiedla Bella Vista. W planach jest stworzenie unikatowego placu zabaw dla najmłodszych oraz niewielkiego pasażu handlowego, który zaspokoi najważniejsze potrzeby mieszkańców. Na miejscu będzie można zrobić wszelkie zakupy, a także zjeść smaczny obiad w restauracji czy skorzystać z oferty salonu kosmetycznego. Lokale, jakie powstaną na osiedlu będą mogły spełnić bardzo różne funkcje.

Ogromnym atutem Bella Vista jest cudowny widok na Telegraf, którym będzie można rozkoszować się z domowych balkonów. Duże okna gwarantują stały dopływ dziennego światła. Ciche winy oraz energooszczędne oświetlenie to kolejne udogodnienia, o jakie zadbał wykonawca osiedla. Ponadto dostępność do przystanków komunikacji miejskiej i głównych arterii miast pozwoli na sprawne przemieszczenie się pomiędzy centrum a innymi dzielnicami Kielc. Niemniej na pierwszy spacer koniecznie trzeba wybrać się do rezerwatu Wietrznia, gdzie kiedyś znajdował się kamieniołom, a dziś to cenna atrakcja, dzięki której można lepiej poznać przeszłością geologiczną miasta i podziewiać niezwykłą panoramę Gór Świętokrzyskich.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać