Nowe inwestycje mieszkaniowe

Złotniki Park (Złotniki k. Poznania)

Nieopodal Poznania realizowana jest kolejna ciekawa inwestycja mieszkaniowa. Osiedle Złotniki Park położone jest w gminie Suchy Las w miejscowości Złotniki, w pobliżu pięknych terenów zielonych. Złotniki graniczą z Poznaniem od północnej części i zapewniają bliskość dużego miasta i jednoczesny spokój przedmieścia. Generalnym wykonawcą Osiedla Złotniki Park jest bardzo doświadczona firma budowlana BGR BAU. W związku z tym, że Poznaniacy poszykują nowych komfortowych inwestycji mieszkaniowych, lokale na nowym osiedlu sprzedają się bardzo szybko. Pierwszy etap budowy ma zakończyć się w połowie 2018 roku.

W Złotnikach powstają willowe budynki z przestronnymi mieszkaniami i apartamentami o powierzchni od 48 do 82 mkw. W pierwszym etapie budowy powstanie 12 nowoczesny willi, w których znajdować się będzie tylko 6 mieszkań. Większość z nich już zostało sprzedanych. Drugi etap przewiduje dobudowanie kolejnych 15 budynków, tym razem trzypiętrowych z luksusowymi czteropokojowymi mieszkaniami. Parterowe apartamenty będą posiadały własne ogródki o powierzchni nawet 200 metrów kwadratowych. Ponadto mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnych garaży, parkingu i komórek lokatorskich. Jasna elewacja utrzymana w odcieniach szarości, przestronne balkony z mnóstwem zieloni oraz przeszklone windy zapewniają nowoczesny wygląd całemu kompleksowi.

Osiedle Złotniki Park cechuje nowoczesność architektoniczna i wysoki standard, a mieszkańcy mają mieć wszystko w zasięgu ręki. Dlatego też deweloper zdecydował się na wybudowanie przyjaznego przedszkola, aby najmłodsi lokatorzy mogli w pobliżu domu rozpoczynać edukację. Przedszkole ma rozpocząć działalność już we wrześniu 2018 roku, czyli tuż po wyprowadzce pierwszych mieszkańców. Ceny nowych lokali na Osiedlu Złotniki Park kształtują się na poziomie 4-5 tys. zł/m2. Za trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 60 metrów z własnym ogródkiem trzeba zapłacić 320 tys. zł. Natomiast mniejsze lokale są dostępne już od 235 tys. zł.

To jednak nie koniec udogodnień, jakie dostępne będą na Osiedlu Złotniki Park. Mnóstwo terenów zielonych zapewnia możliwość swobodnego spędzania czasu na rodzinnej aktywności fizycznej. Z czasem przedszkole ma być też rozbudowane o strefę szkolną, gdzie powstania również sala gimnastyczna i specjalistyczny kompleks sportowo-rekreacyjny. Dzięki temu będzie można w bezproblemowy sposób odwozić dzieci do szkoły i jechać do Poznania, do pracy. A komunikacja z miastem również ma być rozwijana za sprawą modernizacji linii kolejowej Poznań – Piła, która będzie obsługiwać połączenia Poznańskiej Kolej Metropolitarnej. Powstać mają też nowe pieszo-rowerowe ścieżki wzdłuż ulicy Łagiewnickiej i Dworcowej.  W okolicy znajdują się również punkty medyczne, markety, klubu fitness oraz różne restauracje, co czyni Złotniki Park doskonałym miejscem na osiedlenie się z rodziną.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać