Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Sterowców (Dywity, k. Olsztyna)

Osiedle Sterowców powstaje w okolicy Olsztyna w samym sercu lasu. To miejsce wyjątkowe i idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, wszechobecną naturę, a jednocześnie bliskość miasta. Osiedle usytuowane jest na granicy pomiędzy Olsztynem a Dywitami.

Obszar obejmuje prawie 30 ha, z czego pod zabudowę przewidziano połowę terenu. Połowa zostanie zagospodarowana pod rekreację i wypoczynek. Zaplanowano budowę ścieżek rowerowych i tras pieszych, a także uroczych skwerków, alejek i placu zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo okoliczna rzeka Wadąg oraz bliskość lasu Miejskiego zapewni miłośnikom przyrody wiele atrakcji, niezależnie od pory roku.

Z osiedla w kilkanaście minut można dostać się do licznych miejsc, takich jak żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, a także liczne sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe.

Obecnie w budowie są cztery budynki, a w każdym z nich zlokalizowanych będzie 25 mieszkań o metrażach od 28 do prawie 60 mkw. Mieszkania mają być funkcjonalne, ustawne i komfortowe. Większość mieszkań wyposażona zostanie w przestronne balkony. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w nowoczesne rozwiązania umożliwiające bezprzewodowy dostęp do tv sat, kablowej i szybkiego internetu dowolnego operatora. Deweloper zadbał także o mieszkańców i w podziemiach powstaną indywidualne garaże, a także duża ilość miejsc parkingowych w okolicy budynków.

Inwestycję realizuje firrma ARBET Investment Group sp. z o.o., która istnieje od 1999 roku i zrealizowała już liczne inwestycje na terenie całego województwa.

Planowane oddanie ostatniego budynku do użytkowania to kwiecień 2019 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać