Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Nowe Zagórze (Sosnowiec)

Nowe Zagórze, Sosnowiec

Nowe Zagórze, Sosnowiec

Osiedle „Nowe Zagórze” to propozycja dla miłośników nowych i oryginalnych projektów. W ofercie dostępnych jest 200 lokali mieszkalnych, 50 miejsc parkingowych, 300 podziemnych garaży co łącznie daje 12 000 metrów kwadratowych powierzchni. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper – firma Adatex.

Osiedle „Nowe Zagórze” to kompleks czterech budynków wielorodzinnych, w skład których wchodzą mieszkania i apartamenty. W ofercie dostępne są lokale 2, 3, 4 i 5 pokojowe, których powierzchnia waha się od 35,5 do 120 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają funkcjonalne i w pełni przemyślanie rozkłady, które umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni w zgodzie z potrzebami potencjalnych użytkowników. Duże balkony, loggie, a także windy montowane z poziomu garaży, podziemne garaże oraz własna strefa wypoczynkowa z zieloną infrastrukturą i miejscem do zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla wpływają na jakość i komfort mieszkania. Lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z jednej strony zachować przestronność, z drugiej zaś wykorzystać naturalne doświetlenie pomieszczeń. Budynki znajdują się na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Osiedle mieści się przy ulicy Bora-Komorowskiego w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Działka zajmuje powierzchnię 0,7 ha i znajduje się w bliskim otoczeniu głównych arterii komunikacyjnych województwa śląskiego: drogi S1 oraz DK94. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się tereny zielone tj. Park Sielecki, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy, które stanowią idealną przestrzeń do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Są to miejsca odwiedzane w szczególności przez miłośników jazdy rowerem i rodzinnych spacerów.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać