Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Opera (Olsztyn)

Apartamenty Opera, Olsztyn

Apartamenty Opera, Olsztyn

Przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie powstaje inwestycja – Apartamenty Opera. Głównym Wykonawcą jest przedsiębiorstwo Dan-Bud Sp. z o. o.

Apartamenty Opera to propozycja dla osób, które cenią innowacyjne technologie, a także wysoki standard. Budynek zlokalizowany jest w centrum, w niedalekiej odległości od Starego Miasta oraz zielonych zakątków Olsztyna. Apartamentowiec składa się z 167 komfortowych mieszkań, których powierzchnie sięgają od 29 do 130 metrów kwadratowych. Ponadto z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach przygotowano 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami. Znajdują się one na najwyższych kondygnacjach, skąd można podziwiać niezwykłą panoramę Olsztyna. W bryle budynku zaprojektowano przestrzeń na działalność handlowo-usługową (340 metrów kwadratowych). Do dyspozycji mieszkańców będzie także 210 miejsc postojowych.

Apartamenty Opera to wysoki standard i gwarancja komfortu użytkowania. Dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw na dziedzińcu inwestycji. Zaś dla wszystkich mieszkańców Apartamentowca pomieszczenie rekreacyjne przeznaczone na relaks, spotkania towarzyskie czy też dbanie o kondycję fizyczną.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych (np. Park im. J. Kusocińskiego), a także obiektów kultury i rozrywki (m.in. Galeria Sztuki współczesnej BWA, Warmińsko – Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego). Warto nadmienić, że Apartamenty Opera posiadają dostęp do pełnej infrastruktury edukacyjnej (przedszkola, szkoły), a także budynków użyteczności publicznej i urzędów.

Na dachu inwestycji będą zamontowane kolektory słoneczne. Takie rozwiązanie pozwali na wykorzystanie energii słonecznej, co wpłynie na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji budynku. Ponadto na specjalne życzenie klientów istnieje możliwość wyposażenia mieszkań w inteligentne rozwiązania w postaci np. mobilnego sterowania, włącznika urządzeń elektrycznych, a także czujników: dymu, ruchu, zamknięcia/otwarcia okna.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać