Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Natura (Iława)

Komfortowe osiedle z cudownym widokiem na rzekę powstaje w Iławie. Miasto słynące z jezior i dogodnych warunków do żeglowania wkrótce wzbogaci się o kilkaset nowych mieszkań. Kompleks wielorodzinny powstaje pomiędzy ulicami Piaskową a Sosnową, czyli tuż obok rzeki Iławki oraz w bliskiej odległości do centrum miasta. Pierwsi lokatorzy na Osiedle Natura mają wprowadzić się już w trzecim kwartale 2022 roku. Za budowę kompleksu odpowiada lokalny deweloper – Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane.

Największym atutem Osiedla Natura jest jego otoczenie. Mnóstwo zieleni, sąsiedztwo rzeki oraz pełna miejska infrastruktura zapewniają komfort mieszkania w takim miejscu. Kompleks składać się będzie aż 13 pięciopiętrowych budynków wielorodzinnych, w których łącznie powstanie blisko 750 mieszkań. Projekt uwzględnia również budowę 180 podziemnych miejsc parkingowych oraz zewnętrznych miejsc postojowych, aby każdy lokator mógł wygodnie pozostawić swój samochód. Budynki zlokalizowane od ulicy Piaskowej oferować będą także lokale usługowe. Dostępnych będzie około 20 pomieszczeń, które będzie można przeznaczyć na różne osiedlowe usługi. Spodziewać się można, że powstaną tu sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne czy niewielki klub fitness.

Osiedle Natura oferować będzie różnorodne mieszkania o powierzchniach od 33 do 70 metrów kwartowych. Funkcjonalne zaprojektowane lokale z dużymi oknami i przestronnym balkonem, z którego podziewać będzie można piękne okolicy iławskiej rzeki, pozwolą cieszyć się sielankowym otoczeniem. Kompleks został zaprojektowany w stylu skandynawskim, dlatego minimalistyczna wykończenie, jasne barwy i szare dodatki tworzą spójną całość. Zewnętrzne strefy do wspólnego wypoczynku będą oferować mnóstwo miłej dla oka roślinności. Dla najmłodszych zostaną przygotowane ekologiczne place zabaw. Natomiast w wystroju wewnątrz budynków dominują kolory ziemi oraz zieleń z licznymi drewnianymi elementami, podkreślającymi skandynawski charakter aranżacji.

Sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu już się rozpoczęła. Cena za metr kwadratowy lokalu oscyluje w granicach 4,9 tys. złotych. Oznacza to, że za dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów trzeba zapłacić niecałe 250 tys. złotych. To atrakcyjna stawka ze względu na otoczenie osiedla. Ponadto do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie oraz różne pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie bloki posiadają cichobieżne windy i system kontroli dostępu, aby mieszkańcy mogli czuć się w pełni bezpiecznie. Mieszkania oferowane są w stanie surowym, aby przyszyli właścicieli mogli wykończyć je wedle własnych upodobnień. Klucz do pierwszych lokali będą przekazywane w drugiej połowie 2022 roku.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Natura

Miejscowość: Iława

Dzielnica / Ulica: ul. Piaskowa i Sosnowa

Termin oddania: II połowa 2022 roku

Deweloper: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać