Nowe inwestycje mieszkaniowe

Kameralna Olszówka (Wrocław)

Na wrocławskich Krzykach pomiędzy trzema pięknymi parkami zostanie wybudowane nowe osiedle wielorodzinne. Za realizację Kameralnej Olszówki odpowiada deweloper Robyg WPB, który na swoim koncie ma wiele podobnych inwestycji. Mieszkania mają być gotowe w trzecim kwartale 2022 roku, najprawdopodobniej w lipcu. Sprzedaż pierwszych nieruchomości już się rozpoczęła.

Kameralna Olszówka ma być dogodnym miejscem do osiedlenia się na stałe. Rozwojowa dzielnica stolicy Dolnego Śląska, czyli Krzyki-Partynice zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej, dzięki której do centrum dojedziemy w kilkanaście minut. W okolicy nie brakuje też sklepów, szkół i przedszkoli oraz różnych lokali usługowych. Zielone otoczenie zapewniają trzy parki: Południowy, Grabiszyński i Krzycki. W bliskiej odległości od osiedla znajduje się także popularny Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Natomiast sama nazwa inwestycji – Kameralna Olszówka -nawiązuje do malowniczego potoku Olszówka Krzycka, który znajduje się kilkanaście minut spacerem do budynku.

Osiedle budowane jest przy skrzyżowaniu ul. Skarbowców i Szarugi. Składać się będzie z trzypiętrowego budynku wielorodzinnego, w którym powstanie 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 metrów kwadratowych. Projekt uwzględnia również budowę przestronnego garażu podziemnego, parkingu dla rowerów, wózkarni oraz osiedlowego patio. Dodatkowe miejsca postojowe powstaną też w obrębie budynku. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w balkony, a na parterze zaplanowano przydomowe ogródki. Ważny udogodnieniem będą także antywłamaniowe rolety. Ponadto lokatorzy Kameralnej Olszówki będę mogli korzystać z systemu Smart House, dzięki któremu zarządzenie multimediami, monitoringiem czy oświetleniem odbywać się będzie zdalnie. Pozwoli to ograniczyć zużycie energii elektrycznej i obniżyć rachunki za prąd o nawet 30 procent.

Grupa Robyg we wszystkich swoich projektach wdraża nowoczesne technologie, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska naturalnego. W przypadku Kameralnej Olszówki na dachu działać będą ekologiczne panele słoneczne, dzięki którym zostanie wytworzona energia eklektyczna do oświetlania części wspólnych. Natomiast wewnątrz budynku dostępne będzie energooszczędne oświetlenie LED. Jasne elewacja budynku, przeszklone balustrady i drewniane dodatki tworzą spójną całość. Budynek o ciekawym kształcie wielokąta na pewno będzie wzbudzać ciekawość. Cena za metr kwartowy nieruchomości oscyluje w graniach 8,3 tys. złotych, czyli jest nieco wyższa niż średnia stawka w tej części Wrocławia. Za największy lokal mieszkalny trzeba zapłacić prawie 700 tys. złych. Jednak wysoki standard wykończenia i ekologiczne rozwiązania z pewnością przyciągną klientów.

INFORMACJE:

Nazwa: Kameralna Olszówka

Miejscowość: Wrocław

Dzielnica / Ulica: Krzyki, skrzyżowanie ul. Skarbowców i Szarugi

Termin oddania: III kwartał 2022 roku

Deweloper: Robyg

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać