Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Wrzosowa (Kielce)

Piękne i eleganckie budynki mieszkalne wkrótce wypełnią bardzo miejski krajobraz Kielc. Wiosną 2018 roku ma rozpocząć się budowa nowego komfortowego osiedla o nazwie „Apartamenty Wrzosowa”. Za jego realizacja odpowiada spółka P.H.U.B „Łucz-Bud”, wykonawca popularnej w Kielcach inwestycji mieszkaniowej – Osiedla Leszczyńska. Najnowsze osiedle cechować będzie wysoki standard oraz kameralność, dlatego zainteresowanie „Apartamentami Wrzosowa” już jest widoczne. Pierwsi lokatorzy będą mogli się wprowadzić w grudniu 2019 roku. Sprzedaży pierwszy lokali już się rozpoczęła, warto się spieszyć ze względu na duży popyt na innowacyjne nieruchomości.

Plan inwestycji przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych w pierwszym kwartale 2018 roku. Komfortowe budynki mieszkalne powstaną przy ul. Wrzosowej, a dokładnie na rogu ul. Wrzosowej i Bąkowej. To właśnie dogodna lokalizacja sprawia, że miejsce to będzie niezwykle atrakcyjne dla osób poszukujących własnego M. Projekt „Apartamentów Wrzosowa” obejmuje trzy niskie budynki wielorodzinne. Każdy z nich będzie posiadać garaż podziemny. Trzypiętrowe nieruchomości z zaadaptowanym poddaszem oferować będą mieszkania o bardzo różnej wielkości. Dostępne będą zarówno niewielkie kawalarki dla pracujących singli, jak i wielopokojowe apartamenty dla dużych rodzin. Lokale mieszkalne o powierzchni od 28 do 80 metrów kwadratowych mogą być wyposażone w aneks kuchenny lub odseparowaną kuchnię w zależności od preferencji przyszłego mieszkańca osiedla.

„Apartamenty Wrzosowa” budowane są na działce o powierzchni 7000 mkw. Naprzeciwko znajduje się góra Telegraf, co zapewnia piękny widok z okna oraz tarasu. A co ważne, każde mieszkania wyposażone będzie we własny balkon lub taras. Jednocześnie położenie osiedla umożliwia wygodną komunikację z innymi rejonami miasta. Samochód będzie można zostawić na podziemnej hali garażowej, gdzie wszystkie miejsca postojowe będą miały minimum 2,5 metra szerokości. W planach jest też przygotowanie miejsc parkingowych przed budynkami. Natomiast na podziemnej hali garażowej powstaną również komórki lokatorskie, które pozwolą mieszkańcom przechowywać większe przedmioty.

Tym, co wyróżnia nową inwestycję jest bez wątpienia nietypowa architektura. Połączenie drewna, szkła i jasnej elewacji tworzy ciekawe zestawianie przy zachowaniu pełnego komfortu. Nowe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, aby nowi mieszkańcy Kielc mogli czuć się w pełni bezpiecznie. Wykonawcą „Apartamentów Wrzosowa” jest firma budowlana z Radomia, która od 26 lat realizuje różnorodne inwestycje wielorodzinne. W Kielcach spółka P.H.U.B „Łucz-Bud” w ramach inwestycji „Apartamenty Wrzosowa” przygotowuje aż 120 funkcjonalnych mieszkań. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola oraz sklepy spożywcze i punkty medyczne, co czyni to miejsce wygodnym do mieszkania. Ponadto wokół nieruchomości zaplanowano wiele zielonych terenów rekreacyjnych, aby mieszkańcy osiedla mogli w przyjemny sposób spędzać czas na łonie natury.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać