Osiedle Nad Doliną w Olsztynie
Osiedle Nad Doliną w Olsztynie
fot. Mas-Bud

Firma deweloperska – Mas-Bud, która funkcjonuje na rynku budowlanym od grudnia 1993 roku, realizuje inwestycję mieszkaniową „Nad Doliną”. Osiedle usytuowane jest w dzielnicy Jaroty w Olsztynie i stanowi propozycję dla tych, którzy poszukują swojego, pierwszego mieszkania, jak również tych, którzy pragnąć uciec od miejskiego zgiełku.

„Nad Doliną” to projekt składający się z czterech budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, który zapewnia 212 lokali mieszkalnych. Ich powierzchnia użytkowa waha się od 35,70 do 80,00 metrów kwadratowych. W ramach oferty dostępnych jest również 45 indywidualnych garaży, których wielkość wynosi od 18,10 do 26,20 metrów kwadratowych. Miejsca do parkowania dostępne są także w wydzielonych specjalnie naziemnych strefach parkowania. Projekt mieszkań zakłada lokale dwu, trzy i czteropokojowe, które zawierają samodzielne kuchnie, bądź aneksy kuchenne.

Lokalizacja Osiedla „Nad Doliną” sprawia, że miłośnicy sportów i aktywności na świeżym powietrzu znajdą tu przestrzeń dla siebie. Ponadto usytuowanie osiedla w sąsiedztwie pozostałych osiedli wielorodzinnych tj. „Nad Łyną”, „Zacisze”, zapewnia mieszkańcom dostęp do podstawowych, niezbędnych usług. W okolicy znajdują się placówki oświatowe, usługi pocztowe, siedziby banków, usługi kosmetyczne i handlowe, a także gastronomiczne. Poza tym w niedalekiej odległości usytuowane są hipermarkety np. Real, Praktiker, a także Galeria Warmińska.

Osiedle „Nad Doliną” wyróżnia się dobrze rozwiniętą infrastrukturą techniczną. Jego mieszkańcy będą mogli cieszyć się urokami otaczającego krajobrazu oraz czerpać z wartości przyrodniczych. Projekt inwestycji uwzględnia miejsca do zabaw dla dzieci. Ponadto w struktury osiedla wkomponowane zostały tereny zielone.

Zakończenie inwestycji planowane jest na marzec 2016 roku. Deweloper zachęca do zakupu nieruchomości poprzez promocyjne, specjalne, niższe ceny, które obowiązują wyłącznie do końca czerwca 2015 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać