Nowatorskie osiedle wzbogaci zabudowę mieszkaniową w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Rozpoczyna się budowa nowego kompleksu o nazwie Aparté Mokotów, które charakteryzować się będzie funkcjonalną architekturą i rozbudowa infrastrukturą. Osiedle będzie chronione przed ruchem ulicznym, a liczne ścieżki spacerowa z małą zielenią sprzyjać będą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Osiedle Aparté Mokotów oferować będzie 92 komfortowe mieszkania. Wybuduje je Bouygues Immobilier Polska. Kompleks składać się będzie z trzech niewysokich budynków wielorodzinnych. Wykonawca przygotuje też pełną infrastrukturę w postaci hali garażowej na 93 miejsca postojowe, oświetlenia zewnętrznego i stref rekreacyjnych. Nie zabraknie też zadaszonych stojaków na rowery, wygodnej wózkarni oraz paczkomatu tylko do dyspozycji mieszkańców Aparté Mokotów.

Nowy kompleks będzie bardzo kameralny. Osiedle powstaje przy ul. Polskiej na warszawskim Dolnym Mokotowie, czyli w okolicy domów jednorodzinnych, co gwarantuje ciszę i spokój. Do sprzedaży trafiło już większość nieruchomości. Dostępny jest bardzo zróżnicowany metraż. Najwięcej jest mieszkań dwupokojowych od 39 do 53 mkw oraz trzypokojowych od 52 do 68 mkw. Zaledwie kilkanaście nieruchomości liczyć będzie aż cztery pokoje i około 100 mkw. Atutem inwestycji są także przestronne balkony oraz przydomowe ogródki o powierzchni nawet 224 mkw. Takie możliwości sprawdzą się szczególnie w przypadku rodzin, które szukają wymarzonej rodzinnej nieruchomości. Wykonawca postawił na nietypowy projekt mieszkań, uwzględniając najnowsze trendy, dlatego większość lokali posiadać będzie dwie łazienki, a także dodatkową toaletę, pralnię bądź garderobę. Przyszli właściciele mogą też wybrać między opcją z aneksem kuchennym lub niezależną kuchnią. Jasnoszara elewacja z drobnej cegły to ponadczasowy design, które dobrze wpisze się w okolice.

Liczne tereny zielone nad Wisłą to dodatkowa zaleta Aparté Mokotów. Pomimo spokojnego otoczenie do centrum Warszawy jest zaledwie kilkanaście minut. To pozwoli pogodzić pracę w Śródmieście z mieszkaniem na Dolnym Mokotowie. Dojazd ułatwią też liczne połączenie komunikacji miejskiej. Wykonawca zadbał też o ekologiczny aspekt inwestycji. Za sprawą zainstalowanych na dachach budynków paneli fotowoltaicznych części wspólne osiedla będą zasilane alternatywnym źródłem energii. Ponadto w planach jest budowa specjalnego systemu do retencji wody opadowej, dzięki której będzie można wygodnie podlewać osiedlowe tereny zielone. Osiedle ma być gotowe w połowie 2022 roku. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła i część nieruchomości znalazła się swoich właścicieli. Ceny wahają się od 9,9 do 12,3 tys. zł za metr kwartowy, co daje bardzo atrakcyjną stawkę, poniżej 400 tysięcy za dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie.

INFORMACJE:

Nazwa: Aparté Mokotów

Miejscowość: Warszawa

Dzielnica / Ulica: Dolny Mokotów / ul. Polska

Termin oddania: połowa 2022

Deweloper: Bouygues Immobilier Polska

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać