Vincent, Olsztyn

Vincent, Olsztyn

Nowy budynek mieszkaniowy znajdujący się przy ulicy Mroza 23 A w Olsztynie, to inwestycja, której powodzenie gwarantują firmy DachLand oraz Przemysłówka Holding. Termin oddania mieszkań przypada na październik 2016 roku.

Vincent to budynek mieszkalny, który cechują funkcjonalne rozwiązania projektowe. Inwestor zakłada wykorzystanie najnowszej generacji materiałów budowlanych, które wynikają z przygotowania nowoczesnych planów architektonicznych. Inwestycja posiada w swojej ofercie 84 lokale mieszkalne, gdzie znajdują się lokale 2, 3 i 4 – o pokojowe, które można dowolnie łączyć ze sobą. Powierzchnia mieszkań waha się od 44 do 68 metrów kwadratowych. W zależności od potrzeb klienta dostępne są lokale z oddzielnymi kuchniami, bądź aneksami kuchennymi. Mieszkania posiadają także dostęp do balkonów o wielkości około 10 metrów kwadratowych. Lokale usytuowane na parterze mają indywidualnie przypisane do nieruchomości ogródki. należy zaznaczyć, że każde mieszkanie zostanie wyposażone w drzwi antywłamaniowe. W budynku dostępna będzie cichobieżna winda.

Budynek Vincent będzie usytuowany na ogrodzonej posesji, na której wydzielono naziemne parkingi oraz plac zabaw dla dzieci. Pod budynkiem zaplanowano podziemną halę garażową, w której znajduje się 60 dostępnych miejsc parkingowych. Na tym poziomie znajdują się również komórki lokatorskie.

Inwestycja jest usytuowana w jednej z najlepiej skomunikowanych części Olsztyna. Planowany dojazd do centrum miasta szacowany jest na około 10 – 12 minut. Zaś komfortowy transport gwarantują dwupasmowe trasy, komunikacja autobusowa i rozwijająca się nowoczesna komunikacja tramwajowa. Okolica inwestycji uwzględnia najważniejsze punkty infrastruktury tj. pełen przekrój punktów usługowych i handlowych. W najbliższej okolicy dostępna jest także pełna oferta edukacyjna.

Warto nadmienić, że inwestycja znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od kompleksu leśnego, który uatrakcyjnia spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bliskość śnieżek rowerowych sprawia, że miłośnicy dwóch kółek znajdą tu przestrzeń dla siebie do uprawiania swojej pasji.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać