Komorska 37

Komorska 37

Grupa Kapitałowa SP Invest zajmuje się realizacja inwestycji Komorska 37, który usytuowany jest w dzielnicy Warszawy – Praga Południe, pomiędzy jednymi z największych praskich arterii – ulicami Grochowską i Ostrobramską i w pobliżu ul. Zamienieckiej. Założony termin oddania inwestycji do użytkowania przypada na II kwartał 2018 roku.

Inwestycja Komorska 37 to czteropiętrowy budynek, w który zostały zaplanowane 42 mieszkania. Lokale mieszkalne 1, 2 i 3 pokojowe dostępne są w bardzo popularnych metrażach od 30,7 metra kwadratowego do 78,38 metra kwadratowego. Oferta Grupy Kapitałowej SP Invest uwzględnia również cztero-pokojowy apartament, którego wielkość wynosi 117,64 metra kwadratowego.

W ofercie znajdują się również 42 miejsca parkingowe, które zaprojektowano w podziemnym garażu, jak również naziemne miejsca postojowe. Dodatkowo na piętrach, do dyspozycji mieszkańców, zaprojektowano komórki lokatorskie. W ramach mieszkań usytuowanych na parterze budynku dostępne są także przestronne ogródki.

Mieszkania oddawane są do użytkowania w stanie deweloperskim. Metr kwadratowy nieruchomości wynosi od 7100 złotych. Wysokość pomieszczeń, w zależności od kondygnacji sięga od 260 do 280 centymetrów. W ofercie dewelopera na wybrane mieszkania dostępny jest rabat do 15 tysięcy złotych.

Osiedle Komorska 37 posiada dobrą infrastrukturę. Bezpośrednio inwestycji dostępne są sklepy, punkty rozrywki i rekreacji (m.in. CH Grochów, Centrum Handlowe Atrium Promenada, CH King Cross Praga), a także placówki oświatowe. Tak zaprojektowana i „wyposażona” przestrzeń wpływa na komfort mieszkania.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać