Wizualizacja osiedla bloków mieszkalnych, widok z góry

Boom mieszkaniowy trwa w najlepsze. Deweloperzy w całej Polsce realizują kolejne inwestycje, gdyż popyt na nowe mieszkania nie słabnie. Szczególnie w największych polskich miastach zainteresowanie zakupem mieszkania cały czas jest bardzo dużo. W Warszawie, pomimo rosnących cen, nowe lokale szybko znajdują nabywców, dlatego wkrótce powstanie kolejne osiedle wielorodzinne, tym razem na Ursynowie.

Wykonawcą najnowszej inwestycji jest Grupa ROBYG. Nieopodal Toru Wyścigów Konnych “Służewiec” przy ul. Koprowskiego zostanie wybudowany kompleks o nazwie Sady Ursynów. W jego skład wejdą dwa czteropiętrowe budynki, w których powstanę 96 lokali mieszkalnych o różnorodnym metrażu. W sprzedaży są zarówno kawalarki, jak i przestronne pięciopokojowe apartamenty. Każdy lokal posiadać będzie własny ogródek, taras lub balkon. Ponadto wszystkie mieszkania będą bardzo wysokie – na 3 metry, co znacząco poprawi możliwości wykończeniowe lokalu. Natomiast w celu obniżenia rachunków za energię na dachach zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólne pojawi się wyłącznie oświetlenie ledowe.

Całe osiedle realizowane będzie w 6 etapach i łącznie ma być w nim dostępnych aż 600 mieszkań. Projekt przewiduje też lokale usługowe oraz osiedlową infrastrukturę z placami zabaw, plenerowi siłowniami i strefami do wypoczynku. Wykonawca planuje zasadzenie różnych drzew, do czego nawiązuje właśnie nazwa osiedla. Będą to zarówno drzewa owocowe, jak i ozdobne. Precyzyjnie przemyślano też aranżację całego kompleksu, którą cechować ma elegancja i ponadczasowość. Prosta, ale modna aranżacją z dominacją bieli i szarości oraz ciemniejszymi dodatkami doskonale wpisze się w klimat okolicznej zabudowy. Panoramiczna okna i przeszklone balustrady zapewnią optymalny dostęp do naturalnego światła. Natomiast system Smart House by Keemple zagwarantuję komfortowe zarządzanie mieszkaniem. Co ważne, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, aby mieszkańcy mogli poczuć się w pełni bezpiecznie.

Ursynów to jedną z większych warszawskich dzielnic, która prężnie się rozwija. Mieszkańcy tej częściej stolicy czują się tu bezpiecznie i komfortowo. W pobliżu są wszelkie niezbędne sklepy i punkty usługowe, a za sprawą rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej dojazd do centrum miasta czy lotniska Chopina zajmuje kilkanaście minut. Ursynów to również bardzo czysta dzielnica z licznymi parkami, które będą doskonałym miejscem na rodzinne spacery. Grupa ROBYG już rozpoczęła sprzedaż pierwszych nieruchomości. Obecnie cena za metr kwadratowy wynosi 11,9 tys. zł, ale jest to oferta promocyjna. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest w 2023 roku.

INFORMACJE:

Nazwa: Sady Ursynów

Miejscowość: Warszawa

Dzielnica / Ulica: Ursynów / ul. Koprowskiego

Termin oddania: 2023

Deweloper: ROBYG

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać