Kamienica Wrzesińska 12, Warszawa

Kamienica Wrzesińska 12, Warszawa

Kamienica Wrzesińska 12 to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na Starej Pradze, na terenie Portu Praskiego. W ośmiopiętrowym budynku znajdzie się 40 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania 1-5 pokojowe o metrażu od 49 do 114 m2 oraz luksusowe dwupiętrowe apartamenty penthouse o powierzchni od 79 do 144 m2. Dodatkowo, każde mieszkanie posiada ogródek (w przypadku mieszkań na parterze), balkon (dla pięter 1-6) lub taras (dla dwupiętrowych apartamentów). Wysokie na 2,75 m, pomieszczenia dają wrażenie przestrzeni i komfortu.

Dwukondygnacyjny parking podziemny jest w stanie pomieścić 44 auta. W części garażowej mieszkańcy będą mogli również przechowywać swoje rowery.

Inwestycja powstaje na działce, będącej własnością hipoteczną.

Lokalizacja

Budynek znajduje się w centrum Starej Pragi, na terenie Portu Praskiego, nieopodal ścisłego centrum Warszawy oraz ważnych obiektów, zarówno po prawej, jak i po lewej stronie Wisły, takich jak: Stadion Narodowy, Ogród Zoologiczny czy Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych: Parku Praskiego, Parku Skaryszewskiego oraz nadwiślańskich plaż i licznych ścieżek rowerowych.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Dodatkowo, w ostatnim kwartale 2014 roku, w okolicy uruchomione zostaną dwie nowe stacje metra: Stadion i Dworzec Wileński.

Standard wykończenia budynku

Budynek Wrzesińska 12 zostanie wykończony zgodnie z najwyższymi standardami, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Elewacja budynku oraz hol pokryte zostaną cegłą klinkierową. Wejście do kamienicy wykończone zostanie tradycyjną cegłą oraz kamieniem. Budynek nawiązuje swoją stylistyką i dużymi przeszklonymi powierzchniami do nowoczesnych loftów.

Inwestor oraz wykonawca gwarantują też, że wszystkie parametry technologiczne przekraczają zwyczajowe wymogi.

Standard wykończenia mieszkań

Mieszkania w kamienicy przy Wrzesińskiej 12 dostępne są w czterech wariantach wykończenia:

  1. Stan deweloperski – mieszkania wyposażone w drzwi zewnętrzne, stolarkę okienną (razem z parapetami wewnętrznymi) oraz grzejniki. Wszystkie instalacje rozprowadzone, ściany przygotowane do malowania, a posadzki – do położenia podłóg.
  2. Program podstawowy – przeznaczony dla mieszkań zakupionych w celach inwestycyjnych, obejmujący wykończenie ścian, podłóg oraz drzwi wewnętrznych, a także wyposażenie sanitarne w łazienkach. Istnieje także możliwość pełnego wyposażenia kuchni (w meble i sprzęty).
  3. Program komfortowy – obejmujący pełne wykończenie wnętrz, ze szczególnym naciskiem na ich funkcjonalność i estetykę.
  4. Program prestiżowy – obejmujący ekskluzywne wykończenie wzorowane na aktualnych trendach.

Za inwestycję odpowiada firma AMP, świadcząca usługi z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, inżynieryjnego, a także podziemnego i wodnego.

Projekt budynku wykonany został w biurze architektonicznym Bogdana Kulczyńskiego. Realizacje jego wcześniejszych projektów stanowią jedne z najbardziej efektownych budynków w Warszawie, między innymi: apartamenty Hoża 55, kompleks budynków Polskiego Komitetu Olimpijskiego czy słynna Fabryka Trzciny. Mieszkania przy Wrzesińskiej 23 zostaną oddane do użytku w styczniu 2016 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać