Wizualizacja nowoczesnych bloków mieszkalnych

Wyjątkowe mieszkania z atrakcyjnym widokiem niebawem będą dostępne w Kielcach. Wszystko za sprawą nowego osiedla o nazwie GEMINI G7, które budowane jest przy ulicy Górnej 7. Mieszkańcy stolicy województwa świętokrzyskiego zyskają ciekawy kompleks i atrakcyjne mieszkania w centrum miasta, gdzie rzadko powstają nowe nieruchomości. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Trakt Invest 2. Nowe osiedle najprawdopodobniej będzie gotowe pod koniec 2023 roku.

Kompleks GEMINI G7 to jeden budynek, ale podzielony na dwie niezależne sekcje. Inwestor zapanował budowę 161 mieszkań o bardzo różnej powierzchni. W ofercie dostępne będą zarówno kompaktowe, około 30-metrowe kawalarki, jak i przestronne apartamenty o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Mieszkania cieszyć będą widokiem, szczególnie te położone na najwyższej, 11 kondygnacji. Cudowna panorama miasta cieszyć będzie oko mieszkańców GEMINI G7. Wszystkie mieszkania posiadają bowiem przestronne balkony bądź tarasy.

Budynek o nowoczesnym kształcie i wyglądzie wyróżniać się będzie na tle okolicznej zabudowy. Strzelisty, z licznymi przeszkleniami, białą elewacją i drewnianymi detalami stworzą spójną i elegancką całość. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez pracownię Tetra Group. Mieszkańcy mogą też liczyć na przyjazne otoczenie osiedla. Specjalne strefy relaksu, dużo zieleni, ławeczki oraz plac zabaw dla najmłodszy zapewnią miejsca do rodzinnego spędzania czasu. Dla wygody młodych rodziców oraz osób na wózkach przewidziano szerokie windy i specjalne podjazdy.

Warto zaznaczyć, że kieleckie osiedle będzie odznaczać się licznymi rozwiązaniami przyjaznymi środowisku. W budynkach znajdować się będą panele fotowoltaiczne, dzięki którym rachunki za energię będą niższe. Ponadto oświetlenie na klatach schodowych będzie zasilane za pomocą odnawialnych źródeł energii. Inwestor zapanował również miejsce ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych. Ogromnym atutem GEMINI G7 jest jego lokalizacja w centrum miasta. Tuż obok osiedla znajdują się różne sklepy, punkty usługowe oraz galeria handlowa, szkoły oraz uczelnia wyższa. Wszystko co potrzebne na wyciągnięcie ręki. Bliskość głównej arterii miasta ułatwi też poruszanie się czy to samochodem czy komunikacją miejską.

Szczegóły co do finalizacji projektu nie zostały jeszcze zdradzone. Prawdopodobnie pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku jeszcze w 2023 roku. Ich cena ze względu na standard oraz położenie oscylować będzie w granicach 8-9 tys. złotych za metr kwadratowy. Niemniej takie nieruchomości są obecnie bardzo poszukiwane, dlatego chętnych z pewnością nie zabraknie.

INFORMACJE:

Nazwa: Gemini G7

Miejscowość: Kielce

Dzielnica / Ulica: Wielkopole / ul. Górna

Termin oddania: koniec 2023

Deweloper: Trakt Invest 2

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać