Nowe inwestycje mieszkaniowe

Ostródzka Park (Warszawa)

Warszawa to stale najpopularniejsze miejsce w rankingach branż nieruchomości. Sprzedaje się tutaj najwięcej mieszkań. Nieruchomości są też najdroższe. Nic więc dziwnego, że deweloperzy bardzo śmiało decydują się budować kolejne inwestycje mieszkaniowe. W najbliższych miesiącach rozpocząć się budowa nowego kameralnego osiedla. Przy ulicy Ostródzkiej na modnej Białołęce powstaną dwa wygodne budynki wielorodzinne, w których w sumie dostępnych będzie ponad 90 mieszkań.

Pierwszy budynek liczyć będzie trzy kondygnacje, drugi o jedną więcej. Wszystkie mieszkania mają być gotowe w połowie 2020 roku. Za realizacją inwestycji o nazwie Ostródzka Park odpowiada warszawski deweloper, spółka Talo. Firma od lat buduje różnorodne inwestycje, ale jeszcze nigdy nie na lokalnym terenie. Projekt przy ul. Ostródzkiej 168 na Grodzisku w dzielnicy Białołęka będzie pierwszym osiedlem w Warszawie, jakie wzniesie Talo. Deweloper zapowiada, że lokale mieszkalne zostaną oddane do użytku już 30 czerwca 2020 roku. Wykonawcą planuje też stworzyć na dziedzińcu specjalny staw, który będzie cieszył oko lokatorów osiedla.

Budynki, które wejdą w skład Ostródzka Park, powstaną po przeciwległy stronach ulicy. Pierwszy budynek będzie oferować 77 mieszkań o różnych metrażach, od 43 do nawet 90 metrów kwadratowych. Mieszkania dostępne będą w konfiguracji dwu, trzy lub czteropokojowej. Wszystkie pokoje będą wysokie na 2,73 m, co zapewni wygodniejsze meblowanie mieszkania. Ponadto lokale posiadać będą zadaszone balkony, a na parterze przestronne ogródki o powierzchni nawet 200 metrów. Największe mieszkania oferować będą przestronne ponad 30-metrowe tarasy z pięknym widokiem. Takie mieszkania z pewnością przypadną do gustu młodym małżeństwo, które poszukują lokalu do osiedlenia się na stałe.

Nowe osiedle cechuje prosta i elegancja. Architektura skupia się na prostej bryle, wśród kolorów dominuje biel i beż. Wykonawca dużą wagę przekłada do detali i oświetlenia. Poza tym deweloper chce stworzyć wspólne miejsce relaksu dla mieszkańców kompleksu, w który będzie staw oraz mnóstwo zieloni i ławeczek. Ważnym atutem Ostródzka Park jest lokalizacja osiedla. W pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne sklepy, punkty usługowe, urzędy czy atrakcje miejskie. Z rejonu osiedla będzie można bezproblemowo dojechać do wszystkich dzielnic stolicy. Zmotoryzowani mieszkańcy kompleksu będą mogli samochody parkować w podziemnych garażach oraz na zewnętrznych stanowiskach postojowych. Lokator zapowiada też komórki lokatorskiej oraz cichobieżne windy.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać