Łódź wkrótce zyska nowe miejsca do zamieszkania. Ciekawa inwestycja o nazwie Pomorska Park ma wzbogacić zaplecze mieszkaniowe w prężnie rozwijającej się stolicy województwa łódzkiego. Firma Atal, która realizuje różne projekty w branży nieruchomości, otrzymała pozwolenie na użytkowanie pierwszych budynków.

Pierwszy etap osiedla Pomorska Park zakończył się budową aż 186 mieszkań, w których już niebawem będą mogli wprowadzić się pierwsi lokatorzy. Nieruchomości o powierzchni użytkowej od 38 do 103 metrów kwadratowych dostępne są w wersji dwu, trzy oraz czteropokojowe. Takie metraże zapewniają komfortowe warunki dla różnych grup docelowych, zarówno osób samotnych, jak i rodzin z dziećmi. Mieszkania znajdują się w czterech komfortowych budynkach. Liczą one 4 lub 6 pięter, za sprawą cichy i wygodnych wind, przemieszczania się odbywa się bezproblemowo. Mieszkanie w stanie deweloperskim kosztują od 4,8 tys. zł za mkw, co czyni je bardzo atrakcyjne cenowo na łódzkim rynku sprzedaży mieszkań. Lokatorzy do dyspozycji mają parkingi podziemne na aż 129 samochodów oraz 81 miejsc postojowych na zewnętrz. Ponadto wykupić można jedną z 117 komórek lokatorskich, które sprawdzają się do przechowywania różnych przedmiotów.

Nowe łódzkie osiedle położone jest pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, czyli tuż przy Śródmieściu. Taka lokalizacja sprawia, że łatwo z tego miejsca dojechać do ważnych punktów Łodzi. Do centrum jest Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub prywatny ogródek, co umożliwia miłe spędzanie wolego czasu na świeżym powietrzu. Aranżacja, jako zastosowano w przypadku Pomorska Park, odznacza się nowoczesnością, elegancją i minimalistyczną architekturą. Wybrano jasne barwy elewacji z ciemniejszym elementami, zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Proste bryły w połączeniu z delikatną kolorystyką balonowych balustrad sprawia, że budynki zyskują kameralny i ciekawy charakter. Poza dogodnym dojazdem do centrum miasta, to kolejny ważny powód, który sprawia, że sprzedaż mieszkań odbywa się bardzo sprawnie. Większość lokali mieszkalnych ma już bowiem swoich właścicieli.

Osoby zainteresowane tą inwestycją mają jeszcze szanse skorzystać z oferty mieszkaniowej z drugiego etapu inwestycji. W jej ramach powstaje aż pięć budynków z 313 wygodnymi mieszkaniami. W sprzedaży są też już lokale mieszkalne z trzeciego etapu budowy osiedla, który przewiduje kolejnych 205 przestronnych mieszkań. Pomysłowy projekt Pomorska Park ceniony jest w środowisku branżowym ze względu na atrakcyjny design oraz wysoką jakość stosowanych materiałów. Dzięki temu budynki tworzone przez firmę Atal szybko znajdują nowych właścicieli. Podobnym zainteresowaniem cieszy się także kompleks Chojny Park przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki, którego wykonawcą również jest przedsiębiorstwo Atal.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać