Nowe inwestycje mieszkaniowe

Bonarka Living (Kraków)

Wielorodzinny budynek mieszkalny powstanie nieopodal centrum handlowego Bonarka w Krakowie. Nowe osiedle mieszkaniowe zostanie wybudowane przez doświadczanego dewelopera, firmę Echo Investment. Wykonawca w pierwszym etapie realizacji inwestycji zamierza oddać do użytku ponad 140 mieszkań i lokali usługowych. Docelowo ma powstać aż 8 budynków mieszkalnych.

Osiedle Bonarka Living w Krakowie ma łączyć w sobie miejską wygodę i bliskość zielonych terenów. W planach jest budowa dużo kompleksu mieszkaniowego, ale w pierwszym etapie powstanie jeden duży budynek, gdzie dostępnych będzie 143 lokali mieszkalnych i usługowych. Będą one gotowe do odbioru na przełomie 2021 i 2022 roku. Największym atutem nowego osiedla jest jego lokalizacja w stolicy Małopolski. Do popularnego centrum handlowo-usługowego Bonarka City Center można dojść pieszo w kilka minut. Równie blisko znajduje się piękny rezerwat przyrody, który zapewni bliski kontakt z naturą pomimo mieszkania w dużej aglomeracji miejskiej.

Osiedle powstaje przy ulicy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, niedaleko estakady ulicy Turowicza, co zapewni wygodny dojazd do różnych części Krakowa. Dlatego bez problemu będzie można pogodzić mieszkanie na Banarce, a pracować lub uczyć się w centrum. W pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa, więc osoby bez samochodu również wygodnie dojadą do każdej dzielnicy Krakowa. W planach miasta jest także stworzenie specjalnej ścieżki rowerowej, dzięki której jednośladem będzie można dojechać do centrum w zaledwie kwadrans.

Tym co wróżenia osiedle Bonarka Living jest owoczesna architektura, która pasuje do modnej dzielnicy modnego miasta. Dzięki temu takie osiedle sprawdzi się zarówno dla studenta, jak i rodziny, która chce osiedlić się w takim miejscu na dłużej. Prosta brała, połączenie jasnej i ciemnoszarej elewacji oraz przestronne balkony tworzą ponadczasowy design. Natomiast wszystkie mieszkania na parterze będą miały przydomowy ogródek. Dodatkowo będzie można dokupić komórkę lokatorską do przechowywania większych przedmiotów poza domem. Co ważne, mieszkania będzie można doposażyć w inteligentny system sterowania Echo Smart, który zapewni komfort korzystania ze wszelkich domowych urządzeń.

Większość mieszkań jest już zarezerwowanych. Do wyboru są lokale od 40 od nawet 105 metrów kwadratowych powierzchni. Sam budynek liczy 7 kondygnacji, dlatego dostępnych będzie kilka cichobieżnych wind. Inwestor przygotuje też miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz dodatkowe zewnętrzne miejsca postojowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie wspólne zielone patio oraz plac zabaw dla najmłodszych. Koszt za metr kwadratowy oscyluje w graniach od 7,5 do 11 tysięcy złotych, co daje atrakcyjną ofertę na krakowskim rynku mieszkań deweloperskich.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać