Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Spirala Czasu (Wrocław)

Spirala Czasu, Wrocław

„Spirala Czasu” to budynek znajdujący się na osiedlu Nowe Żerniki w zachodniej części Wrocławia. Za projekt odpowiedzialna jest firma Archicom, która od 10 lat samodzielnie realizuje społeczne osiedla na terenie Wrocławia. Budynek wkomponowany jest w przestrzeń (mieszkalno-kulturalno-edukacyjną) zajmującą ogółem 40 hektarów.

„Spirala Czasu” stanowi jedno z założeń projektu realizowanego przez Urząd Miasta Wrocławia. W ramach całego przedsięwzięcia mają powstać liczne zieleńce, infrastruktura (żłobek, przedszkole, Dom Kultury z bogatą ofertą dla seniorów), a także boisko wielofunkcyjne i dom seniora.

Osiedle „Spirala Czasu” to nowoczesny budynek, w którym zastosowano najnowsze trendy architektoniczne i budowlane. Projekt posiada ekologiczne rozwiązania: panele słoneczne, które zasilają część wspólną, a także windy odzyskujące energię. Ponadto oferta składa się z lokali mieszkalnych (2, 3, 4 pokojowych), które dzięki funkcjonalnym rozkładom umożliwiają dowolne aranżacje wnętrza.

Komfort mieszkania na osiedlu „Spirala Czasu” we Wrocławiu z pewnością zwiększa dostępność rozległych ogródków, tarasów i balkonów, kompaktowa architektura, a także liczne rozwiązania społeczne w budynku tj. klub fitness, ogródek społeczny oraz wspólne zielone tarasy.

W budynku dostępne są również dodatkowe pomieszczenia tj. rowerownia, wózkownia, piwnice, a także garaż. Parter budynku został przeznaczony na lokalne usługowe. Ogrzewanie budynku zaplanowano z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wśród licznych atutów osiedla „Spirala Czasu”, które wynikają z zapewnień magistratu, znalazły się: tereny rekreacyjne nad jeziorkiem, woonerf (czyli strefy uspokojonego ruchu), dobry dostęp do komunikacji miejskiej, lokalizacja osiedlowego targowiska w pobliżu, a także liczne zielone przestrzenie spacerowe oraz sieci: telefoniczna ciepłownicza i elektryczna.

Dla przykładu 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (o powierzchni 38,9 metra kwadratowego), z balkonem (którego wielkość wynosi cztery metry kwadratowe) jest dostępne w cenie ok. 236 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.