Nowe inwestycje mieszkaniowe

Grunwald Między Drzewami (Poznań)

Wizualizacja niskiego bloku mieszkalnego

Takiej inwestycji w Polsce dawno nie było. Deweloper RONSON Development zamierza wybudować ekologiczne osiedle w atrakcyjne j części Poznania, w popularnej dzielnicy Grunwald. Kompleks będzie miał charakter kameralny i bardzo intrygującą nazwę Grunwald Między Drzewami. Osiedle ma być gotowe już pod koniec 2024 roku. Warto podkreślić, że cała inwestycja będzie realizowana z uwzględnieniem technologii, które są przyjazne środowisku. Jednak największą zaletą nowego osiedla będzie stworzenie wokół niego pięknej alei z drzew lipowych i grabów.

Osiedle składać się będzie z jednego budynku wielorodzinnego, który liczyć będzie maksymalnie cztery piętra oraz będzie posiadać podziemną halę garażowa. Łącznie w tym budynku powstanie 117 mieszkań o różnych metrażach: od 37 mkw, po większe czteropokojowe lokale, liczące 80 metrów kwadratowych. Jasna elewacja i subtelne dodatki w kolorze piaskowym będą dobrze komponować się z lokalnym otoczeniem wypełnionym zielenią. Wszystkie lokale mieszkalne będą posiadały przestronne balkonu, dzięki którym będzie można cieszyć się z pięknych widoków na okolicę.

Kompleks zostanie wybudowany przy ulicy Smardzewskiej. Warto dodać, że RONSON Development już po raz czwarty decyduje się na realizację inwestycji właśnie w tej części Poznania. Dzielnica Grunwald oferuje wszelkie udogodnienia dużej aglomeracji jak sklepy punkty usługowe, przychodnie medyczne czy szkoły, i jednocześnie zapewnia dostęp do licznych terenów zielonych. Mieszkania w tej okolicy cieszą się dużą popularnością wśród młodych małżeństw, które szukają wygodnego miejsca do osiedlania się na stałe. Poza tym w bliskiej odległości, bo zaledwie kilometr jest do Stadionu Poznań, a 4 km od lotniska Ławica.

Osiedla Grunwald Między Drzewami wyróżniać się będzie za sprawą licznych ekologicznych rozwiązań, które wykonawca zamierza zastosować. Do budowy używane są tylko ekologiczne materiały. Ponadto pojawi się szereg udogodnień między innymi panele fotowoltaiczne, pokaźny parking dla rowerów oraz kilka stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Wszystkie mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim, więc forma wykończenia zależy wyłącznie od preferencji właściciela lokalu. Cena nieruchomości oscyluje w granicach 11,5 tys. zł za metr kw. Oznacza to, że najmniejsze lokale można kupić już za niewiele ponad 400 000 zł, natomiast największe apartamenty to wydatek rzędu 790 000 zł. Oferta nie należy do najtańszych, jednak ze względu na jej lokalizację i standard takie ceny będą akceptowalne przez klientów.

INFORMACJE:

Nazwa: Grunwald Między Drzewami

Miejscowość: Poznań

Dzielnica / Ulica: Grunwald / ul. Smardzewska

Termin oddania: koniec 2024

Deweloper: RONSON Development

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać