Nowe inwestycje mieszkaniowe

Ursus City Residence (Warszawa)

Nowe osiedle powstanie w atrakcyjnej części Warszawy, w dzielnicy Ursus. Projekt kompleksu został opracowany przez studio architektoniczne Kuryłowicz & Associates. W ofercie znajdą się mieszkania z ogrodami i ogromnymi tarasami w pięknym zielonym otoczeniu. Osiedle U-City Residence ma być gotowe już w trzecim kwartale 2021 roku. Za jego realizację odpowiada deweloper ACCIONA.

Nowoczesne budynki powstaną w dzielnicy Ursus-Gołąbki przy ul. Henryka Brodatego 10. Do tej pory w tej okolicy budowano przede wszystkim domy jednorodzinne, dlatego przyszli lokatorzy będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem, co stanowi duży atut w przypadku warszawskich inwestycji. Osiedle U-City Residence składać się będzie z 6 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których łącznie powstanie 165 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Dostępne będą zarówno niewielkie, 35-metrowe kawalerki, jak i bardzo przestronne apartamenty o powierzchni ponad 140 metrów kwadratowych. Lokale na parterze oferować będą przydomowy ogródek, natomiast mieszkania na ostatnim piętrze posiadać będą imponujący taras. Dużo naturalnego światła zapewnią panoramiczne okna oraz układ pomieszczeń zapewniający poczucie przestrzeni. Osiedle charakteryzuje się minimalistycznym stylem i geometrycznymi bryłami, przez co zwracać będzie uwagę pośród kameralnej zabudowy dzielnicy. Jasne barwy i szare dodatki tworzą elegancką i przyjemną dla oka koncepcje architektoniczną.

Do tej pory inwestorzy nie realizowali większych projektów w rejonie dzielnicy Ursusa – Gołąbki, ale rozbudowana infrastruktura oraz liczne tereny zieleni, dobrze rokują na rozwój tej części Warszawy. Tuż obok osiedla znajdują się sklepy, restauracje, przedszkola, żłobki i szkoły oraz obiekty rekreacyjne i sportowe. Dojazd do centrum zajmuje tylko kilkanaście minut, a za sprawą licznych połączeń komunikacji miejskiej każdy dojedzie bez problemu do pracy czy szkoły w innych dzielnicach stolicy. Warto dodać, że to już 12 inwestycja dewelopera ACCIONA na terenie Warszawy, choć dotychczas skupiał się on na budownictwie użytkowym. Kompleks U-City Residence będzie pierwszym tego typu w portfolio wykonawcy. Można się spodziewać, że mieszkania o podwyższonym standardzie w bardzo atrakcyjnej części Warszawy nie będą należeć do najtańszych. Cena za metr kwadratowych kształtuje się w granicach od 6 750 do 9 154 zł, co daje bardzo duży zakres ceny za całą nieruchomość. Najtańsze dostępną będą za niecałe 300 tys. złotych, największe i najdroższe kosztować będą niemal milion.

INFORMACJE:

Nazwa: Ursus City Residence

Miejscowość: Warszawa

Dzielnica / Ulica: Ursus / ul. Henryka Brodatego 10

Termin oddania: III kwartał 2021

Deweloper: Acciona Nieruchomości

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać