Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Strefa Czasu (Toruń)

Strefa Czasu, Toruń

„Strefa Czasu” to inwestycja, za którą odpowiada firma Budlex. Osiedle znajduje się w Toruniu, niedaleko Estakady Marka Sudaka. W ramach osiedla powstają dwa budynki (A i B), które do użytku zostaną oddane w maju 2017 roku (budynek A) oraz w pierwszym kwartale 2018 roku (budynek B).

„Strefa Czasu” to stylowa kompozycja wielu form. Inwestycja łączy w sobie proste formy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Do jej budowy zaplanowano szlachetny beton, duże ilości szkła, a także mocną i nierdzewną stal. Projektanci podkreślają, że prostota znajdzie tu swoje połączenie z wyrafinowaniem. Poszukiwacze stylu jak i przytulności znajdą w tej inwestycji coś dla siebie. Należy podkreślić, że dbałość o detale i wszelkie wykończenia sprawiają, że „Strefa Czasu” stanie się wyjątkowym miejscem.

W ofercie znajdują się mieszkania, które dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, po to, aby w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom mieszkańców i stworzyć im przestrzeń do realizacji marzeń. Są to:

  • małe mieszkania do 30-45 metrów kwadratowych,
  • średnie mieszkania o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych,
  • duże lokale mieszkalne 60-108 metrów kwadratowych.

Osiedle charakteryzuje przestronność i nowoczesność. Projekt zakłada dużą liczbę miejsc parkingowych, aby mieszkańcy mogli swobodnie parkować. Ponadto pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny, z którego wyjazd odbywał się będzie przeszkloną, widoczną z zewnątrz i oświetloną windą.

Mocną stroną opisywanej inwestycji jest lokalizacja, która pozwala zmotoryzowanym na szybkie dotarcie i powrót z pracy. Ponadto wielość połączeń komunikacyjnych sprawia, że dotarcie do różnych zakątków miasta nie będzie stanowiło problemu. Wokół inwestycji znajdują się liczne miejsca sprzyjające spacerom, ścieżki rowerowe, a także zróżnicowane trasy biegowe.

Osiedle „Strefa Czasu” to gwarancja bezpieczeństwa – osiedle monitorowane i stale chronione, jak również funkcjonalność (przestronne układy mieszkań, staranna aranżacja zieleni, wewnętrzny plac zabaw).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.