Nowe inwestycje mieszkaniowe

PERSPECTIVE – Wille Miejskie (Wrocław)

Mieszkania willowe w dużym mieście? Na wrocławskich Kowalach powstanie osiedle, które ma jednocześnie zapewnić wysoką jakość, dostęp do atutów aglomeracji i spokój w otoczeniu lasu. Nowe osiedle zostanie wybudowane przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska, który już wcześniej realizował we Wrocławiu inwestycji wielorodzinne. Tym razem powstanie 13 bardzo kameralnych, dwupiętrowych budynków, które oferować będą łącznie 169 mieszkań o podwyższony standardzie. Nieruchomości mają być gotowe już w drugim kwartale 2022 roku. Chętnych na takie nieruchomości nie brakuje.

Osiedle Wille Miejskie na Kowalach powstaje w rejonie jednorodzinnej zabudowy, gdzie cieszyć się można ciszą i leśnym otoczeniu. W sąsiedztwie znajduje też Stadion Olimpijski oraz Kanał Żeglugowy, co z pewnością przyczyni się do rozwoju tej okolicy. Nowa inwestycja przy ul. Kwidzyńskiej skierowana jest przede wszystkim do rodzin, które szukają mieszkania na stałe. Jednak metraż lokali jest bardzo różnorodny, najmniejsze 28-metrowe kawalerki sprawdzą się dla studentów, większe około 85-metrowe mieszkania spełnią oczekiwania dużej rodziny, zwłaszcza że każdy lokal ma przestronny balkon lub przydomowy ogródek.

Wykonawca w projekcie uwzględnił również budowę placu zabaw dla dzieci oraz boisk rekreacyjny. Podziemna hala garażowa zapewni 171 miejsc postojowych, dostępne będą także parkingi na zewnątrz. Ponadto w hali garażowej dostępne będą komórki lokatorskie oraz rowerownia. Położenie osiedla sprzyja wycieczkom rowerowym i spacerom, gdyż piękna dębowa aleja gwarantuje doskonały relaks. Liść dębu będzie motywem przewodnim osiedla i będzie pojawiał się w aranżacji budynków. Jasna elewacją, biała cegła i drewno – wszystko to składać się będzie na najmodniejszy w sezonie minimalizm. Będzie to wspaniale współgrać z delikatna zabudową jednorodzinną w tej części Wrocławia. Projekt architektoniczny został przygotowany przez wrocławską pracownię Group-Arch.

Lokalizacja na Kowalach zapewnia też wygodny dojazd w inne dzielnicy stolicy Dolnego Śląska. Do centrum w kilka minut można dojechać samochodem oraz komunikacją miejską, której przystanku znajduje się zaledwie 100 metrów od osiedla. Jednak większość codziennych sprawunków bez problemów można załatwić na miejscu. W pobliżu nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów czy przychodni medycznych. Dlatego Osiedle Wille Miejskie na Kowalach będzie bardzo wygodnym miejscem do mieszkania. Co ważne, atrakcyjna ma być również cena. Za metr kwartowym średnio trzeba będzie zapłacić 7,5 tysiącach złotych. Mieszkania dostępne są już w sprzedaży.

INFORMACJE:

Nazwa: PERSPECTIVE – Wille Miejskie

Miejscowość: Wrocław

Dzielnica: Kowale

Termin oddania: II kw. 2022

Deweloper: Bouygues Immobilier Polska

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać