Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Za Świerkami (Kołobrzeg)

osiedle za świerkami

W Kołobrzegu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – „Za Świerkami”. Za budowę osiedla odpowiedzialna jest spółka ABADES, jeden z czołowych deweloperów w Kołobrzegu.

Powstający kompleks mieszkalny „Za Świerkami” znajduje się w zacisznej części uzdrowiska. Składać się będzie z niemal stu 2-,3- i 4-pokojowych komfortowych mieszkań, których powierzchnia wahać się będzie od 36 do 94 metrów kwadratowych. Metr kwadratowy mieszkania nabyć można już od 5 tys. zł. Cena najtańszego lokalu wynosi 215 763 zł, najdroższego – 541 823 zł.

Zaletą inwestycji jest to, że każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub taras. Dodatkowo osiedle będzie zamknięte i monitorowane, a na jego terenie powstanie plac zabaw dla dzieci.

Budynki wykonane zostaną z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, jak i funkcjonalnych. Wszystkie lokale oddawane będą w stanie deweloperskim – do indywidualnego wykończenia wg gustu przyszłych właścicieli. W każdym z budynków nowoczesna, cichobieżna winda, szeroka, komfortowa klatka schodowa oraz korytarze. W kondygnacji podziemnej powstaną przestronne, zamykane garaże z bramą automatyczną. Mieszkańcy będą mogli wykupić również zewnętrzne miejsce postojowe znajdujące się w obrębie osiedla do wyłącznego korzystania przez właściciela lokalu. Koszt takiego miejsca postojowego to 18 tys. zł .

Osiedle „Za Świerkami” powstaje w bardzo atrakcyjnym miejscu, co jest niewątpliwym atutem inwestycji. Znajduje się blisko centrum miasta, u zbiegu ulic Mazowieckiej i Św. Macieja. W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni i wszystko co niezbędne do życia – szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, apteka, kino, sklepy i rozbudowana infrastruktura sportowa. Nieopodal znajduje się także obwodnica. „Za Świerkami” to doskonałe miejsce dla osób, które chcą żyć z dala od zgiełku miasta, cenią sobie spokój o lubią aktywne spędzać wolny czas. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Kołobrzegu. Dodatkowo, aby znaleźć się w samym sercu pięknego uzdrowiska, wystarczy jedynie 10 minut spacerem.

„Za Świerkami” składać się będzie z dwóch 5-kondygnacyjnych budynków. Termin oddania mieszkań w budynku B przewidziany jest na sierpień 2019 r. Budynek A z kolei zostanie oddany w pierwszym kwartale 2020 roku. Całość ma stanowić spójną architektonicznie przestrzeń idealną do wypoczynku, mieszkania i spędzania wolnego czasu.

Firma ABADES jest jednym z czołowych deweloperów w Kołobrzegu. To rodzinna firma działająca na rynku lokalnym już od 2000 r. Spółka ABADES jest dobrze znana z kreowania otoczenia i tworzenia prestiżowych inwestycji, odpowiadając oczekiwaniom i potrzebom klientów. Posiada doskonałe wyniki w zakresie realizacji inwestycji apartamentowych, mieszkalnych klasy premium oraz handlowo-biurowych. Od wielu lat tworzy niepowtarzalne miejsca, zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Posiadane doświadczenie pomaga im wykorzystać szeroki wachlarz możliwości biznesowych i inwestycyjnych. Budują z pasją i wybierają tylko najlepsze lokalizacje w Kołobrzegu.

Jeden komentarz do Osiedle Za Świerkami (Kołobrzeg)

  1. Anonim says:

    Witam, nie podajecie Państwo cen konkretnych mieszkań. Interesuje mnie mieszkanie 3 pokojowe, na parterze z balkonem lub tarasem, z ogródkiem, z miejscem parkingowym indywidualnym lub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.