Nowe inwestycje mieszkaniowe

Domy szeregowe ul. Marii Wicherkiewicz-Podolany (Poznań)

domy szeregowe, Poznań

domy szeregowe, Poznań

Dzielnica Podolany znajduje się w cichej i spokojnej części stolicy Wielkopolski. Przy ulicy Marii Wicherkiewicz w Poznaniu, niedaleko ulicy J. Omańkowskiej i ul. Wietrzykowskich znajduje się osiedle domów jednorodzinnych, które wyróżnia się nowoczesną zabudową.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper – Villa Sp. Z o. o. firma inwestycyjna, która została utworzona w celu realizacji średniej wielkości przedsięwzięć w zakresie budownictwa mieszkaniowego, domów. Typowym zakresem jej działalności jest budowa willi i kamienic o wysokim standardzie wykończenia. Firma słynie z łączenia nowoczesnych rozwiązań z tradycyjnymi, sprawdzonymi materiałami.

Początek budowy przypadł na wrzesień 2015, zaś zakończenie planowane jest nie później niż na październik 2016 roku. Deweloper zakłada, że przeniesienie własności nastąpi najpóźniej do grudnia 2016 roku.

W ramach oferty dostępne są domy, z których każdy składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, parteru i pierwszego piętra. Dodatkowo w ramach nieruchomości dostępne są ogródki, tarasy, miejsca postojowe. Niektóre domy posiadają własne garaże. Domy wyposażone są w okna w kolorze dębu z żaluzjami. Każdy budynek posiada indywidualne ogrzewanie CO, które jest zasilane gazem. Domy wykonywane są w standardzie deweloperskim.

Aktualnie dostępne są swa budynki o powierzchni: 110,53 i 82,06 metra kwadratowego. Większy budynek posiada garaż wbudowany w bryłę domu. Na parterze zlokalizowano kuchnie i duży (ponad 25 metrów kwadratowych) pokój dzienny z jadalnią, z kolei na piętrze 3 sypialnie, łazienkę i garderobę. Mniejszy budynek posiada taki sam rozkład. Różnica jest w liczbie pokojów znajdujących się na piętrze. (Domu o powierzchni 82,06 metra kwadratowego na piętrze posiada 2 sypialnie.) Cena nieruchomości wynosi 519 tysięcy w przypadku budynku o powierzchni 82 metry kwadratowe.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać