Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle przy ul. Parkowej (Pionki, k. Radomia)

wizualizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Nowa inwestycja zostanie zrealizowana w Pionkach koło Radomia. Za sprawą dobrej lokalizacji, zielonego otoczenia i rozwiniętej infrastruktury to najlepsza opcja dla młodych rodzin, poszukujących mieszkania na stałe. Nowoczesne osiedle przy ul. Parkowej zrealizuje spółka Kar Poland. Deweloper rozpoczął już przedsprzedaż pierwszych lokali mieszkalnych. Budowa kompleksu wkrótce ma się rozpocząć.

Atutem nowego osiedla jest spokojna okolica oraz liczne ścieżki spacerowe, idealne na rodzinne piesze wycieczki, zwłaszcza że tuż obok znajduje się piękny rezerwat przyrody Pionki. To niezwykle ważne w dobie pandemii, gdy stale jest ryzyko kolejnego lockdownu. Ważnym aspektem jest również dojazd do Radomia – do pracy lub szkoły. Możliwy on jest wygodną drogą krajową i zajmuje niecałe 30 minut. Osiedle odznacza się wysokim standardem i wykończeniem z ekologicznych materiałów najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi trendami. Osiedle składać się będzie z dwóch czteropiętrowych bloków, w których łącznie powstanie 70 wygodnych lokali mieszkalnych. Do wyboru będą nieruchomości o różnym metrażu – od 30 do 72 metrów kwartowych, zapewniając mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Wszystkie posiadać będą przestronny balkon z widokiem na piękną okolice.

Nowa inwestycja w Pionkach to również nowoczesna architektura. Jasna, niemal biała elewacja z dodatkiem czerwonej cegły oraz elementy dekoracyjnej w kolorze grafitowym tworzą spójną i bardzo elegancką całość. Wykonawca inwestycji zadba również o otoczenie, tworząc parkingi dla mieszkańców oraz place zbaw dla najmłodszych lokatorów. W budynkach będą windy i podjazdy, specjalnie przygotowane z myślą o osobach, które mają trudności z poruszaniem się. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w specjalny system kontroli dostępu, aby zapewnić wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Budowa komfortowego osiedla w Pionkach ma potrwać kilkanaście miesięcy, co oznacza że pierwsi lokatorzy klucze do nowych nieruchomości otrzymają pod koniec 2022 roku. Wszystkie mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim, więc każdy będzie mógł wykończyć pomieszczenia wedle własnego uznania. Cena za metr kwartowy mieszkania oscyluje w graniach 6 tys. złotych, co pozwala kupić dwupokojowe mieszkanie już za 220 tys. złotych. Niskie stawki wynikają z większej odległości od dużego miasta. Natomiast w samych Pionkach od dawna nie realizowano tego typu inwestycji, dlatego spodziewać się można dużego zainteresowania nowymi lokalami mieszkalnymi. Deweloper zapewnia też wsparcie w przypadku starania się o kredyt hipoteczny na wybrane mieszkanie.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle przy ul. Parkowej w Pionkach

Miejscowość: Pionki

Dzielnica / Ulica: – / ul. Parkowa

Termin oddania: koniec 2022

Deweloper: Kar Poland

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać