Ogrody Targówek

Ogrody Targówek

W kwietniu bieżącego roku na warszawskim Bródnie rozpoczęła się budowa nowego bloku mieszkalnego o nazwie „Ogrody Targówek. Inwestycja ta ma na celu przyciągnąć osoby młode, na dorobku, oraz rodziny z dziećmi. Stąd też w budynku znaleźć się ma 111 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 66m2, wzbogaconych o przestronne ogrody (dla mieszkań znajdujących się na parterze) i balkony (dla pięter 1-3). Deweloper zakłada też możliwość łączenia pojedynczych lokali w jedno większe mieszkanie.

W budynku przeważają mieszkania dwu- i trzypokojowe. Znajduje się tu także kilka kawalerek oraz lokali czteropokojowych.

W ofercie znajdą się także mieszkania przeznaczone do zakupu w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Zgodnie z projektem, Ogrody Targówek tworzyć będzie nowoczesna, geometryczna, trzypiętrowa bryła. Budynek zostanie wyposażony w windy oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle zostanie ogrodzone i zagospodarowane, z zielonym podwórzem wewnętrznym oraz częścią rekreacyjno-wypoczynkową z placem zabaw dla dzieci.

Teren pod inwestycję ma status nieużytku.

Do głównych zalet Ogrodów Targówek należą, zdaniem dewelopera:

 • dobra lokalizacja: dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych; bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, placów zabaw, punktów gastronomicznych, basenu, kortów tenisowych, etc. Łatwy dostęp do terenów zielonych – Lasu Bródnowskiego i Parku Bródnowskiego.
 • wygodna komunikacja z innymi częściami miasta: dobrze rozwinięty transport publiczny (sąsiedztwo pętli autobusowej) oraz Trasa Toruńska w bezpośredniej okolicy (choć to akurat dość wątpliwy atut). W niedalekiej przyszłości niedaleko powstanie także stacja II linii metra (ul. Kondratowicza).
 • przestronne, jasne wnętrza, gwarantujące duże możliwości aranżacyjne oraz nowoczesne, zgodne z obowiązującymi trendami, szklane i metalowe elementy wykończenia budynku.

Dane techniczne:

 1. Żelbetowa konstrukcja nośna.
 2. Ściany zewnętrzne ocieplone 12-centymetrową warstwą styropianu.
 3. Ściany międzylokalowe wykonane z silki lub żelbetu.
 4. Ściany działowe wykonane z silki.
 5. Okna PCV.
 6. Potrójne okna balkonowe.
 7. Drzwi do mieszkań charakteryzują się podwyższonym standardem zabezpieczeń antywłamaniowych.
 8. Windy z poziomu garażu we wszystkich klatkach schodowych.
 9. Instalacja elektryczna pod oświetlenie balkonowe.
 10. Centralne ogrzewanie, grzejniki panelowe oraz grzejnik drabinkowy w łazienkach.
 11. Posadzki balkonowe wykonane z materiałów mrozoodpornych.
 12. Dojścia i dojazdy w obrębie osiedla wykonane z kostki brukowej.

Ceny lokali mają się rozpoczynać od 5860 zł/m2, tak więc część z nich z całą pewnością kwalifikuje się do rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Za inwestycję odpowiada warszawska firma deweloperska Victoria Dom, specjalizująca się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w tradycyjnej technologii.

Głównym wykonawcą inwestycji jest Łucz-Bud Spółka z o.o. Budowa zakończy się planowo w IV kwartale 2015 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać