Nowe inwestycje mieszkaniowe

Sołtysowska Park (Kraków)

Sołtysowska Park

Sołtysowska Park

Firma Instal Kraków S.A., odznaczona podwójnym Diamentem Forbes’a, zajmuje się realizacją inwestycji „Sołtysowska Park” w Krakowie, która składa się z niskich, starannie zaprojektowanych budynków (10 E, 10F, i 10 G). Ich termin oddania przypada na IV kwartał 2015 i I kwartał 2016 roku.

Lokalizacja osiedla – południowa cześć dzielnicy Czyżyny – pozwala na szybkie dotarcie do Centrum Krakowa oraz Nowej Huty. Zaś przejazd mostem przez Wisłę, umożliwia bezpośrednie dojazd do Podgórza. Bardzo blisko osiedla znajdują się: przedszkole, szkołą, restauracja, Centrum Handlowe M1, a także przystanki autobusowe i tramwajowe.

Oferta mieszkaniowa osiedla „Sołtysowska Park” zawiera lokale jedno-, dwu- i trzy pokojowe z aneksem bądź kuchnią. Powierzchnia lokalu (np. w budynku 10 E) waha się od 32,57 do 58,26 metrów kwadratowych.

Inwestycję mieszkaniową charakteryzuje troska o bezpieczeństwo mieszkańców. „Sołtysowska Park” to osiedle zamknięte z automatyczną kontrolą dostępu. Pozwala to na rozpoznanie mieszkańców już na etapie bramy wjazdowej, która jest otwierana bezdotykowo. (Lokale na parterze są dodatkowo wyposażone w rolety zewnętrzne.)

Komfortowa przestrzeń to mocna strona prezentowanej inwestycji. Budynki są oddalone od siebie w znacznej odległości, co powala na zachowanie uczucia przestrzeni i intymności. W mieszkaniach znajdują się dodatkowe balkony, które są dostępne w ofercie bez dopłaty.

Osiedle „Sołtysowska Park” to doskonała aranżacja przestrzeni. Projekt uwzględnia więcej miejsc postojowych w garażu podziemnym, aby tym samym zaoszczędzić wolną przestrzeń na osiedlu. Ponadto w ramach inwestycji znajdują się specjalnie wyznaczone miejsca do rekreacji i aktywności. Deweloper przewidział boisko sportowe, zlokalizowane na uboczu osiedla, aby zminimalizować hałas. Na terenie inwestycji został zaprojektowany plac zabawa dla najmłodszych użytkowników, a także liczne alejki spacerowe.

Niebywałym atutem inwestycji „Sołtysowska Park” jest usytuowanie wśród zielonego otoczenia. Dodatkowo zaprojektowany ogród wewnątrz osiedla, pozwoli mieszkańcom na relaks i odpoczynek po pracy. W dzielnicy, w której znajduje się osiedle Sołtysowska znajdują się m.in. Krakowski Park technologiczny, AWF, Park Lotników i Muzeum Lotnictwa, a także Nowohuckie Centrum Kultury.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać