Nowe inwestycje mieszkaniowe

Vivant Home (Świdnica)

W Świdnicy deweloper IgnerHome buduje kolejne osiedle mieszkaniowe w ścisłym centrum miasta. Inwestycja Vivant Home realizowana jest w rejonie ul. Kosynierów, Hetmańskiej i Parkowej. Charakteryzować się będzie atrakcyjnymi budynkami oraz specjalną strefą relaksu i placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Pierwsze lokale mieszkalne mają być gotowe już w trzecim kwartale 2021 roku. Wszystkie będą oddawane do użytku w stanie surowym.

Osiedle Vivant Home składać się będzie z czterech budynków. W każdym dostępne będą komfortowe mieszkania o różnym metrażu, najmniejsze liczyć będą około 35 metrów kwadratowych. Będzie można wybierać pomiędzy 2-, 3- i 4-pokojowymi mieszkaniami z niezależną kuchnią, garderobą oraz dodatkową łazienką. Projekt zostanie dopasowany do potrzeb przyszłych lokatorów. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub przydomowe ogródki. Wykonawca stawia na prostotę i elegancją. Duże okna i elewacja w odcieniach bieli i szarości z dodatkiem cegły oraz metalu zapewnią ponadczasowy design.

Przyjemne osiedle zapewni bliski kontakt z naturą za sprawą okolicznych parków. W pobliżu nie brakuje też szkół, przedszkoli, sklepów oraz punktów usługowych. Od pięknego świdnickiego rynku dzieli zaledwie 10-minutowy spacer. W pobliżu osiedla znajdują też przystanki autobusowe oraz główne drogi dojazdowe, dzięki czemu łatwo przemieszczać się po całym mieście. Jednak większość codziennych sprawunków bez kłopotów będzie można załatwić w obrębie osiedla.

Wszystkie budynki wyposażone są w ciche windy, rowerownię oraz parkingi dla zmotoryzowanych lokatorów. Wykonawca zadbał też o unikatowe osiedlowe miejsca spotkań, które składa się z strefy relaksu oraz placu zabaw dla najmłodszych. Liczne ścieżki, ławeczki i zielona architektura sprzyjać będą rodzinnym spacerom. A specjalny tunel z wierzby oraz ażurowe altany pozwolą na doskonały odpoczynek na świeżym powietrzu. Natomiast plac zabaw ma kreatywnie pobudzać dzieci do wspólnej zabawy, dlatego dostępny będzie stół do zabaw piaskiem, wygodna zjeżdżalnia, bujaki na sprężynach oraz bezpieczna ścianka wspinaczkowa.

Deweloper IgnerHome ma na swoim koncie już trzy podobne inwestycje w regionie, dlatego zainteresowanie Vivant Home jest bardzo wysokie. Wysoka jakość wykonania oraz ciekawa architektura przyciągają uwagę. Ważnym atutem jest też atrakcyjna lokalizacja, jednak to cena jest czynnikiem decydującym. W przypadku Vivant Home dla pierwszy nabywców zaoferowano promocyjne warunki. Dwupokojowe mieszkanie kosztuje tylko 209 990 zł, wersja z ogródkiem jest o około 10 tysięcy droższa, natomiast za trzypokojowy lokal trzeba zapłacić 301 405 zł. Większość mieszkań można kupić już od 4950 zł za metr kwadratowy.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać