Nowe inwestycje mieszkaniowe

Jodłowe Osiedle (Marszew, k. Pleszewa)

Wizualizacja osiedla niskich bloków mieszkalnych

Mieszkańcy niewielki miejscowości Pleszew mogę liczyć na kolejną, ciekawą inwestycje wielomieszkaniową. Deweloper Rem-Bud Grzebyszak, który od ponad 40 lat buduje osiedla mieszkalne w Wielkopolsce, zapowiedział budowę nowego kompleksu z atrakcyjnymi mieszkaniami. Mo on powstać we wsi nieopodal miasta, dokładnie w Marszewie, czyli w dogodniej i spokojnej części gminy. Budowa pierwszego etapu już się rozpoczęła i ma potrwać około dwóch lat.

Jodłowe Osiedle składać się będzie z sześciu nowoczesnych budynków, w których zaplanowano budowę mieszkań o różnorodnym metrażu. Nie zabraknie przytulnych kawalerek oraz przestronnych kilkupokojowych mieszkań, idealnych dla rodzin. Lokale liczyć będą od 38 do 62 mkw. Co ważne, wszystkie mieszkania posiadać będą przestronne balkony o powierzchni od 3,5 do niemal 6 metrów kwadratowych. Bloki liczyć będą 4 piętra i mają zapewnić niemal 200 nowych nieruchomości. Osiedle zostanie wybudowana poza granicami Pleszewa jednak dojazd do centrum miasta zajmować będzie tylko 3 min. Wieś Warszawy znajduje się bardzo blisko i nie zakłóci komunikacji w razie pracy bądź szkoły mieście.

Budynki posiadać będą cichobieżne windy. Cechować je będzie energooszczędność oraz ekologiczność. Wyposażanie w instalację fotowoltaiczną pozwoli obniżyć koszty energii wspólnej. Do dyspozycji mieszkańców będą też przestronne komórki lokatorskie oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Aranżacja Jodłowego Osiedla nawiązywać będzie do okolicznej natury. Biel i zieleń pojawią się na elewacjach budynków, motywem dominującym będą heksagony. Na terenie kompleksu powstanie strefa rekreacji dla mieszkańców oraz nowoczesny plac zabaw. W pobliżu nie brakuje zielonych terenów i lasów z licznymi trasami pieszymi i rowerowymi, idealnymi na rodzinne wyprawy. W pobliżu osiedla znajdują się różne sklepy, szkoła ponadpodstawowa oraz przedszkole.

Deweloper zapowiada ukończenie pierwszego etapu budowy już w trzecim kwartale 2024 roku. Niebawem ma się też rozpocząć przedsprzedaż pierwszych mieszkań na Jodłowym Osiedlu. Cena za metr nieruchomości oscyluje w granicach 6,3 tys. złotych, co stanowi atrakcją opcję w tej części województwa wielkopolskiego. Osoby, które kupią w pierwszej fazie sprzedaży będą mogły dopasować układu pomieszczeń do własnych potrzeb. Ponadto wykonawca oferuje odpłatnie montaż ogrzewania podłogowego w całym mieszkaniu oraz montaż elektrycznego napędu rolet zewnętrznych. Warto dodać, że nie jest to jedyna inwestycja, jaką obecnie realizuje Rem-Bud Grzebyszak. Deweloper buduje także budynek handlowo-usługowy w centrum Pleszewa.

INFORMACJE:

Nazwa: Jodłowe Osiedle

Miejscowość: Marszew

Dzielnica / Ulica: – / ul. Magnoliowa

Termin oddania: III kwartał 2024

Deweloper: REM-BUD Grzebyszak

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać