Osiedle Botanik IV

Osiedle Botanik IV

INTERBUD-LUBLIN S.A to firma budowlano-deweloperska, która realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie województwa lubelskiego. Jej propozycja – Osiedle Botanik IV (znajdujące się przy ulicy Kasztelańskiej) – stanowi kontynuację wcześniejszego projektu – Botanik III (mieszczącego się przy ulicy Relaksowej). Deweloper zakłada zakończenie inwestycji w czwartym kwartale 2016 roku.


Osiedle Botanik IV składać się będzie z trzech wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Projekt zakłada pięciokondygnacyjne bloki wraz z dwoma podziemnymi garażami. Inwestycja łącznie będzie skupiać 75 lokali, których powierzchnia waha się od 37 do 61 metrów kwadratowych. Są to mieszkania jedno, dwu i trzy pokojowe. Cena za metr kwadratowy nieruchomości, w zależności od wybranego lokalu może wynosić od 4800 do 5500 złotych.

Atutem omawianej inwestycji jest dogodna lokalizacja. Poprzez doskonały rozwój sąsiadujących osiedli, mieszkańcy Osiedla Botanik IV zyskują dostęp do wielu punktów usługowych, placówek oświatowych, lokali handlowych. Dobra komunikacja z centrum miasta także jest mocną strona omawianej inwestycji. Dodatkowo szybki dostęp do trasy Warszawa – Lublin, a także nowopowstałej arterii Zelwerowicza pozwoli mieszkańcom osiedla na komfortowe podróżowanie.

Osiedle Botanik IV mieście się zaledwie kilka minut od Ogrodu Botanicznego oraz Muzeum Wsi Lubelskiej. Sąsiedztwo Górek Czechowskich sprawia, że miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli przestrzeń do relaksu i uprawiania sportu.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać