W prestiżowej dzielnicy Wrocławia, na Oporowie firma Archicom buduje komfortowe osiedle o podwyższonym standardzie. Awipolis oferować będzie przestronne mieszkania oraz pełne zieleni dziedzińce oraz klub fitness dla mieszkańców. Inwestycja Awipolis jest największym nowym osiedlem na Oporowie, gdyż w sumie ma tu być około 700 mieszkań. Osiedla poza licznymi udogodnieniami ma zapewnić też atmosferę kameralnego miasteczka.

Zaletą nowego osiedla Awipolis jest bezsprzecznie jego otoczenie. W bliskiej odległości znajduje się Lasek Oporowski oraz Park Grabiszyński, gdzie można wybrać się na przyjemny spacer lub wycieczkę rowerową. Miła opcją jest też kąpielisko przy ulicy Harcerskiej, które w najbliższym czasie ma przejść modernizację i stać się całorocznym obiektem wodnym. Od osiedla dzieli je tylko 250 metrów. Ponadto wykonawca zadbał o tereny zielone przy budynkach oraz lokalny klub fitness, które posiadać będzie dedykowaną ofertę dla mieszkańców Awipolis.

Nie zabraknie też wielofunkcyjnego placu zabaw dla najmłodszych oraz bardzo modnych w ostatnim czasie parkingów dla rowerów. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycji liczne, naziemne miejsca postojowe. Do centrum dojechać można w zaledwie 20 minut. Również za sprawą pobliskiej komunikacji miejskiej można swobodnie poruszać się po całym mieście. Niedaleko osiedla znajduje się pętla tramwajowa Oporów oraz przystanek autobusowy, co zapewnia dojazd na piękną starówkę Wrocławia w niewiele ponad kwadrans. Niedaleko znajduje się też stacja kolejowa Wrocław Zachodni, co będzie bardzo przydatne przy dalszych podróżach.

Mieszkania na osiedlu Awipolis charakteryzuje różnorodność metrażu. Dostępne są zarówno jednopokojowe kawalerki, liczące 36 metrów kwadratowych, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania, około 80-metrowe. Każde mieszkanie posiada wygodny balkon bądź przestronny taras. Mieszkańcy korzystać będą mogli również z komórek lokatorskich oraz podziemnej hali garażowej. Wszystkie codzienne obowiązki będzie można bez przeszkód zrealizować w okolicy osiedla. Znajdują się tutaj różne sklepy spożywcze, poczta, apteka, piekarnia i restauracja. Nie brakuje też przedszkoli i szkół podstawowych.

Cena za metr mieszkania w wyjątkowym kompleksie Awipolis ma rozpoczynać się już od 6 tysięcy złotych. Na klientów czekają specjalne promocje, wśród nich bon do sklepu IKEA na urządzenie mieszkania. Taki dodatek bardzo się przyda, gdyż wszystkie mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim. Wykonawca zadba tylko o zewnętrzną aranżację, którą zdominuje jasna elewacja i grafitowe dodatki.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać