grzegórzecka 77

grzegórzecka 77

Osiedle Grzegórzecka zlokalizowane jest ok. 2 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Inwestycja ta jest realizowana przez Grupę LC Corp i zakłada budowę trzech budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi i pełną infrastrukturą.

Projekt osiedla Grzegórzecka 77 składa się z trzech etapów wykonania. Planowany termin realizacji dla etapu pierwszego to III kwartał 2015 roku, dla etapu drugiego to przełom 2015 i 2016 roku. Etap trzeci zostanie oddany do użytku w I kwartale 2016 roku.

Oferta dotyczy lokali o powierzchni od 26 do 86 metrów kwadratowych. Cena inwestycji rozpoczyna się od 6100 złotych za metr kwadratowy. (Mieszkanie o metrażu 60,67 metra kwadratowego, który obejmuje trzy pokoje i dwa tarasy kosztuje około 382 tysięcy złotych.)

Do dyspozycji mieszkańców osiedla Grzegórzecka 77 przeznaczony jest parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”. Cechą charakterystyczną omawianej inwestycji jest funkcjonalny rozkład lokali oraz przestronne balkony, tarasy i ogródki przynależne do mieszkań.

Inwestycję wyróżnia podwyższony stan deweloperski. Oznacza to, że na wyposażeniu mieszkań znajdują się parapety wewnętrzne z konglomeratu, kompletne instalacje mediów, wideodomofon, rolety zewnętrzne na parterach, drzwi antywłamaniowe, a także windy cichobieżne.

Niebywałym atutem osiedla Grzegórzecka 77 jest atrakcyjna lokalizacja i dobre rozwiązania komunikacyjne. Inwestycja łączy w sobie zalety mieszkania w centrum miasta z przebywaniem w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Mieszkańcy osiedla mogą pieszo w przeciągu 20 minut dotrzeć na Rynek Starego Miasta. Z kolei 15 minut spaceru wystarczy, aby z osiedla dostać się na krakowski Kazimierz.

Osiedle Grzegórzecka 77 to inwestycja, która realizowana jest z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w budownictwie. Zgodnie z planami na jej terenie powstaje pełna infrastruktura, wraz z drogami wewnętrznymi, strefą rekreacyjną dla mieszkańców, a także zieleńcami.

Inwestycja posiada dostęp do obiektów edukacyjnych, usługowych, pełnej oferty handlowej.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać