Nowe inwestycje mieszkaniowe

Zielone Tarasy, etap II (Olsztyn)

Zielone Tarasy, etap 2

Zielone Tarasy, etap 2

Przy ulicy Sikorskiego 19 w Olsztynie, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Deweloperem jest firma TJM Development s.c., która posiada doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym zdobyte na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Rozpoczęcie budowy przypadło na pierwszy kwartał 2015 roku. Deweloper zakłada zakończenie inwestycji na drugi kwartał 2017 roku.

„Zielone Tarasy” etap II to nowocześnie zaprojektowana inwestycja, która posiada w swojej ofercie 177 lokali mieszkaniowych znajdujących się w jednym budynku. Budynek składać się będzie z 8 kondygnacji naziemnych, łącznie z parterem, oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie przewidziano 131 miejsc postojowych. W zależności od zajmowanej kondygnacji wysokość pomieszczeń wynosi 260 i 280 centymetrowej.

Deweloper w ofercie posiada mieszkania dwu, trzy, czteropokojowe i większe, które są dostępne w powierzchniach od 40 do 70 metrów kwadratowych. Minusem oferty jest brak przewidzenia dodatkowych pomieszczeń, w tym np. komórek lokatorskich. Warto podkreślić, że wszystkie lokale są dostępne w rządowym programie Mieszkanie Dla Młodych. Koszt metra kwadratowego nieruchomości wynosi około 4500 zł.

Mieszkańcy osiedla „Zielone tarasy” będą mogli korzystać z tarasu widokowego, który znajdować się będzie na dachu budynku, gdzie będzie można podziwiać panoramę Olsztyna.

Inwestycja zlokalizowana jest w bliskiej odległości ciągów komunikacyjnych. Zaledwie 40 metrów od nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe linii: 24, 25, 27 i 34, a także w odległości 60 metrów przystanek linii tramwajowej. Osiedle usytuowane jest w niedalekiej odległości od dużego centrum handlowego – Galeria Warmińska, a także takich sklepów jak Praktiker, Real.

Część parterowa budynku zostanie zagospodarowana na lokale użytkowe, które zgodnie z projektem zostaną wyposażone w nowoczesną szklana witrynę.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać