Dwie firmy Unidevelopment i CPD realizują w rejonie warszawskiego Ursusa kolejną ciekawą inwestycję. Nieopodal poprzednich projektów Ursa Smart City i Ursa Park powstanie nowoczesne osiedle wielorodzinne. Jego lokalizacja w popularnej części Warszawy ma zachęcić młode małżeństwa do osiedlania się na stałe właśnie tutaj. Osiedle Ursa Home oferować będzie zarówno niewielkie mieszkania na wynajem, jak i przestronne apartamenty. Wszystkie mają być gotowe już na początku 2021 roku, a niektóre jeszcze pod koniec 2020 roku. Wiele z mieszkań już na wstępnym etapie została zarezerwowane przez osoby zainteresowanie mieszkaniami w tym rejonie stolicy. Z Ursusa do centrum jest zaledwie 9 km, co pozwala na wygodny dojazd do pracy i atrakcji czasu wolnego.

W ofercie sprzedażowej ma znaleźć się aż 341 nowych lokali mieszkalnych oraz dodatkowo aż 16 lokali usługowych. Mieszkania różnią się one wielkością i układem, ale łączy je dogodna lokalizacja. Zarówno osoby poszukujące wygodnej, jednopokojowej kawalerki oraz rodziny z dziećmi znajdą tutaj coś dla siebie. Dostępne będą mikrokawalerki na wynajem, których powierzchnia nie przekracza 30 metrów oraz wielopokojowe apartamenty, liczące blisko 100 mkw. Mieszkania na Ursusie cieszą się dużym popytem w Warszawie. Nowoczesne osiedle tuż obok głównych węzłów komunikacyjnych, przystanków autobusów i Szybkiej Kolei Miejskiej oraz szkół i przychodni zapewni optymalne warunki do zamieszkania na stałe. Co ważne, Ursus nieustannie się rozwija i najbliższych latach w okolicy powstanie innowacyjny kompleks przedszkole z kolorowymi strefami zabaw dla najmłodszych.

Nowe osiedle będzie przestronne, ale jednocześnie kameralne i harmonijne zbudowane z liczną przestrzenią do wspólnego wypoczynku. Budowa całej inwestycji rozłożona jest na dwa etapy. Koncepcja architektoniczna idzie w kierunku prostoty i naturalność, dlatego budynki będą szare z białe dodatkami. Większość mieszkań wyposażona będzie w duże balkony, gdzie będzie można stworzyć miniogródek. W projekcie uwzględniono również budowę podziemnego parkingu samochodowego dla ponad 160 aut, przewidziano też nadziemne miejsca postojowe oraz parkingi dla rowerów. Dużą uwagę przykłada się też do zielonych stref wypoczynku dla mieszkańców oraz placów zbaw dla najmłodszych, których powstanie kilka. Warto dodać, że najtańsze mieszkania na osiedlu Ursa Home będzie można kupić od 6,8 tys. zł za metr kwadratowy, co czyni je bardzo atrakcyjnymi cenowo. Kawalerki będą dostępne już za niecałe 200 tys. złotych.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać