Nowe inwestycje mieszkaniowe

Central Park (Szczecin)

Central Park, Szczecin

Central Park, Szczecin

Inwestycja Central Park znajduje się w centrum Szczecina, między ulicami Emilii Plater, Księżnej Salomei oraz Gontyny. Oferta Central Park to czterokondygnacyjne budynki, w których zaprojektowano również lokale usługowe oraz garaże podziemne. Inwestycja składa się z dwóch etapów, z których pierwszy został już zakończony, zaś planowana data zakończenia drugiego przypada na koniec kwietnia 2017 roku.

Projekt Central Park w Szczecinie cechuje doskonała lokalizacja. Każde mieszkanie posiada indywidualną centralę ciepła – logotermę. Atutem inwestycji jest duża również ilość miejsc postojowych, a także osobne garaże w części podziemnej.

Każde mieszkanie (w zależności od usytuowania względem całej bryły budynku) wyposażone jest w balkon, loggię, bądź ogród. Lokale mieszkalne posiadają powierzchnię od 24 do 124 metrów kwadratowych z liczbą pokoi od 1 do 4. Ostatnie piętro zostało przeznaczone na większe mieszkania – od 98 do 124 metrów kwadratowych, gdzie wielkość tarasów sięga od 25 do 33 metrów kwadraturowych.

Partery budynków (od strony ulicy Emilii Plater) zostały przeznaczono na działalność usługową. Pozostałe części inwestycji Central Park zajmują lokale mieszkalne. W kondygnacjach podziemnych zaprojektowano boksy garażowe. Zaś za komunikację w każdym z budynków odpowiadać będą po dwie klatki schodowe, a także cichobieżne windy, które będą obsługiwać wszystkie kondygnacje.

Central Park w Szczecinie posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury m.in. szkół, przedszkoli. Niedaleko opisywanej inwestycji znajduje się Centrum Handlowe.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać