bloki mieszkzlne na nowym osiedlu (render)

Nowe osiedle mieszkaniowe powstaje na granicy Rumi i Redy. Miejsce od kilku lat jest intensywnie zabudowywane przez kilku deweloperów. Pogranicze tych dwóch miejscowości to bardzo strategiczny punkt w rejonie aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo łatwo dojechać stąd do Gdyni oraz nadmorskich kurortów, a rozwinięta siec połączeń kolejowych jest dodatkowym atutem. Wszystkie te zalety sprawiają, że inwestycja Bursztynowy Park cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

Prace budowlane mają zakończyć już za rok. W pierwszy etapie powstaną trzy budynki mieszkalne, w których będą dostępne komfortowe lokale mieszkalne o bardzo zróżnicowanym metrażu. Do wyboru będą przytulne kawalerki o powierzchni 35 metrów kwadratowych oraz bardzo przestronne, wielopokojowe mieszkania, liczące nawet 90 mkw. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Tora-Sigma, który zapowiada przekazanie kluczy nowym właścicielom już w trzecim kwartale 2022 roku.

Osiedle Bursztynowy Park położone będzie przy ul. Długiej, czyli w bliskiej odległości do Portu Handlowego Rumia oraz popularnego Aquaparku Reda. Mieszkańcy kompleksu będą mogli swobodnie korzystać z udogodnień obu miasta za sprawą linii autobusowych, które kursują tuż obok osiedla. Co ważne, autobus dowiezie mieszkańców do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej w Rumi oraz w Redzie, skąd pociągiem można w krótkim czasie dojechać do Gdyni, Gdańska, Wejherowa czy nawet na Półwysep Helski.

Bursztynowy Park docelowo składać się będzie z siedmiu budynków. Każdy z nich liczyć będzie cztery kondygnacje. Elementem wyróżniającym kompleks będą charakterystyczne, bursztynowe balustrady na balkonach oraz ramy okienne w tym samym kolorze, które pięknie będą prezentować się w słońcu, mieniąc się niczym „złoto Bałtyku”. Wykonawca w projekcie uwzględnił także budowę podziemnej hali garażowej, zewnętrznego parkingu dla mieszkańców na 191 samochodów oraz zielonej strefy relaksu. Mieszkańcy do dyspozycji będę też mieć osiedlową siłownie na świeżym powietrzu, a najmłodsi – kolorowy plac zabaw. Budynki posiadać będą cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz wygodny system kontroli dostępu.

Sprzedaż lokali mieszkalnego na osiedlu Bursztynowy Park już się rozpoczęła. Najtańsze mieszkania dostępne są już od 5,4 tys. zł za metr kwartowy. To bardzo atrakcyjna stawka, dzięki której można kupić komfortowe mieszkanie już za niecałe 200 tys. złotych. Takie ceny w Małym Trójmieście Kaszubskim w przypadku mieszkań deweloperskich rzadko się pojawiają. Rynek mieszkaniowy w tym miejscu bardzo się rozwinął, dlatego stawki za nieruchomości mocno poszły w górę

INFORMACJE:

Nazwa: Bursztynowy Park

Miejscowość: Rumia

Dzielnica / Ulica: ul. Dolna

Termin oddania: sierpień 2022

Deweloper: Tora-Sigma

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać