Nowa Księżna Anna to inwestycja zlokalizowana w Łomży przy ulicy Księżnej Anny 22 A. Bliskie sąsiedztwo Rzeki Narwi z pewnością spodoba się osobom, które lubią przyrodę i naturę w swoim otoczeniu. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum miasta i drogami wylotowymi w różne strony, dzięki bliskości miejskiej obwodnicy.

Budynek jest nowoczesny, jednak charakteryzuje go klasyczna forma. Postawiono na komfort i użyteczność, zagospodarowano teren tak, by każdemu wygodnie się żyło. Deweloper zadbał o osoby niepełnosprawne, zostały dla nich przystosowane podjazdy oraz windy.

Z zewnątrz budynek wykończono tynkiem, pomalowanym na kolor jasnokremowy z elementami w kolorze szarym i pomarańczowym. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrza w kolorze szarym, budynek wyposażono w rynny, a dach pokryto termozgrzewalną papą. Podesty wejściowe wykonano z kostki betonowej.

W pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowano komfortowe mieszkania o powierzchni od 27 do 58 mkw na czterech piętrach oraz lokale usługowe na parterze. Najmniejsze mieszkanie jest jednopokojowe i nie zostało wyposażone w balkon. Do wyboru pozostają dwa mieszkania dwupokojowe i sześć większych trzypokojowych lokalu, wszystkie z balkonami. Do wszystkich mieszkań deweloper dołączył wyłączne miejsce postojowe w cenie nieruchomości.

Deweloper oddaje mieszkania dla nabywców z wykończeniem wewnętrznym w postaci ścian i sufitów wykończonych tynkami gipsowymi w kolorach pastelowych. Stolarka okienna i drzwiowa została wykonana zgodnie z planem z aluminium i PCV, parapety wykonane zostały z konglomeratu, a balustrady balkonowe z kształtownika.

Deweloper wyposażył budynek w instalacje takie jak, wodociągowa i kanalizacyjna, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej. Dodatkowo zainstalowano instalację oświetlenia ogólnego i gniazd z przyłącza głównego, oświetlenie ewakuacyjne awaryjne oraz wentylację grawitacyjną do wszystkich pomieszczeń. W łazienkach zamontowane zostały także wentylatory mechaniczne uruchamiane włącznikiem światła.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać