Nowe inwestycje mieszkaniowe

Tre Mare Residence (Gdańsk)

Tre Mare Residence to inwestycja zlokalizowana na granicy Gdańska i Sopotu. Generalnym Wykonawcą jest działająca na rynku ponad 20 lat spółka NDI SA. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną MAT.

Znajduje się w okolicy plaży. Od morza dziele ją jedynie 200 metrów. Taka lokalizacja zapewni każdemu mieszkańcowi doskonałe miejsce do życia, ale także do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu znajdują się liczne korty tenisowe, pływalnie a także ośrodki żeglarskie i punkty spa. Niedaleko stąd do Parku Jelitkowskiego, gdzie można spędzać czas na uroczych alejkach spacerowych lub ścieżkach rowerowych. Dodatkowym atutem tej okolicy jest duża liczba punktów gastronomicznych i tętniąca życiem okolica. Wybierając apartament w takim miejscu każdy może się poczuć jakby był cały czas na wakacjach.

Inwestycja składa się z kameralnych apartamentowców. Trzy 4 kondygnacyjne budynki pomieszczą 63 apartamenty. Ich powierzchnia ma być bardzo zróżnicowana, od zaledwie 37 do aż 240 metrów kwadratowych. Deweloper zaplanował na najwyższych piętrach przestronne dwupoziomowe penthouse`y o powierzchni od 215 do 235 mkw.

Niektóre lokale mają mieć nawet 6 metrów wysokości dzięki zastosowaniu otwartych antresol. Pokoje będą z widokiem na morze, a widoczność zapewnić mają ogromne przeszklenia. Część lokali na najwyższych piętrach będzie miała prywatne tarasy dachowe z widokiem na morze o powierzchni ponad 100 m kw. Lokale na parterze zyskają natomiast ogrody o powierzchni do 150 mkw. W części podziemnej znajdzie się hala garażowa oraz strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną oraz pokojem klubowym. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw oraz tor do gry w boule. Cały teren inwestycji ma zostać ogrodzony i monitorowany.

W apartamentowcach przewidziano dostępność do usługi Concierge, dzięki czemu właściciele lokali będą mogli zamówić sprzątanie czy mycie okien.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać