Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Vincent 2 (Olsztyn)

Vincent 2

Deweloper – Przemysłówka holding odpowiada za realizację inwestycji Vincent 2 w Olsztynie przy ulicy Bukowskiego. (Vincent 2 nawiązuje do projektu Vincent przy ulicy Mroza w Olsztynie). Budynek będzie się mieścił na skrzyżowaniu ulic Bukowskiego z Płoskiego. Takie usytuowanie gwarantuje dostęp do natury (bliskość lasów i urokliwego jeziora Bartążek), jak również możliwość korzystania z komunikacji (autobusowej i tramwajowej).

Planowany termin oddania nieruchomości przypada na początek IV kwartału 2018 roku. W budynku wielorodzinnym znajdować się będzie 115 mieszkań o powierzchni od 31 do 78 metrów kwadratowych. Deweloper wykorzystuje funkcjonalne rozwiązania projektowe, a także nowoczesne materiały budowlane. Atutem inwestycji jest 5 letni okres gwarancji, jak również optymalne projekty mieszkań, które umożliwiają łączenie lokali, tak aby w jak największym stopniu sprostać oczekiwanym klientów.

Inwestycja cechuje się doskonałą lokalizacją, która stanowi kompromis pomiędzy dostępnością komunikacji i jednoczesnej możliwości korzystania z bliskości natury. Nieopodal osiedla Vincent 2 znajduje się Rezerwat Las Warmiński, a także Puszcza Napiwodzka-Ramucka. Taka bliskość przyrody sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo wielość ścieżek rowerowych wokół osiedla z pewnością zadowoli miłośników dwóch kółek. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które gwarantują dojazd do pozostałych części miasta.

Inwestycja dostępna jest w ramach programu rządowego „Mieszkanie Dla Młodych”.

Sprawdź inne oferty z twojego miasta >>mieszkania w Olsztynie<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.