Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Stara Odra Residence (Wrocław)

Stara Odra Residence, Wrocław

Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle, które znajduje się w zacisznym miejscu Wrocławia, przy ulicy Na Polance. Inwestycja składa się z dwóch siedmiopiętrowych budynków mieszkalnych (I i II). Apartamentowce znajdują się w spokojnej okolicy, przy dorzeczu rzeki Odry. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Z Osiedla Stara Odra Residence można sprawnie dojechać do centrum Wrocławia, a także poza miasto.

Stara Odra Residence I to oferta składająca się z 89 lokali mieszkalnych, których powierzchnia wynosi od 28 do 120 metrów kwadratowych. W ramach etapu I dostępne są mieszkania 2, 3, 4 – pokojowe. (Do niektórych apartamentów znajdujących się na piętrze przynależą zielone tarasy.) W budynku zaprojektowano dwie, cichobieżne (przeszklone) widny, które ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami. W bryle budynku zaprojektowano także garaż z 42 stanowiskami. Z kolei na terenie samej inwestycji przygotowano 56 dodatkowych miejsc postojowych. Na dachu budynku został zaprojektowany taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na panoramę Wrocławia. Projekt Stara Odra Residence I ma swoją kontynuację w postaci apartamentowca Stara Odra Residence II. Drugi etap inwestycji jest spójny architektonicznie ze swoim poprzednikiem. Budynek usytuowany jest po drugiej stronie ulicy Pieszej. W ramach tej inwestycji zaprojektowano 90 lokali mieszkalnych, których powierzchnia wynosi od 35 do 90 metrów kwadratowych. Lokale występują w wariancie od 1 do 4 pokoi. Wybrane apartament usytuowane na drugim piętrze, od strony ulicy Na Polance posiadają zielone tarasy. W bryle budynku zaprojektowano również garaż przeznaczony dla 94 pojazdów.

Mieszkańcy Osiedla Stara Odra Residence posiadają dostęp do licznych lokali usługowych, co zdecydowanie wpływa na komfort mieszkania. Ponadto omawianą inwestycję cechuje nowoczesna architektura. Do okładzin elewacji została wykorzystana płytka klinkierowa. Elewacje parteru i ostatnich pięter zaprojektowano w białych i jasnoszarych barwach. Balkony wyposażono w ocynkowane balustrady oraz szklane wypełnienia. Bryły budynków zostały usytuowane w taki sposób, aby jak największa liczba mieszkańców widok z okna miała na rzekę.

Sprawdź inne inwestycje – nowe mieszkania we Wrocławiu.

Jeden komentarz do Stara Odra Residence (Wrocław)

  1. Tomasz says:

    Fajna lokalizacja 👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.