Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Premier Park (Katowice)

Premier Park

W sercu katowickiego Osiedla Witosa powstaje nowa inwestycja budowlana – Premier Park. To projekt dewelopera BD Inwestor.

Nazwa osiedla Premier Park nie powstała przypadkowo. Nawiązuje ona do trzykrotnego premiera Rzeczypospolitej Polskiej – Wincentego Witosa.

Zaletą osiedla jest to, że zostało zaprojektowane w taki sposób, aby uzyskać duże oddalenie od istniejących już obiektów. Nowoczesna architektura i wysokość tylko czterech kondygnacji naziemnych dodatkowo wpływa na niezwykły klimat całej zabudowy, nadając osiedlu rodzinny charakter i zapewniając tym samym dużą intymność przyszłym mieszkańcom.

Deweloper zapewnia, że nowe osiedle to znacznie więcej niż tylko nowoczesne mieszkania. To także przestrzeń dla komfortowego życia. Oprócz 4 wielorodzinnych budynków , liczących 99 mieszkań, lokatorzy będą mogli po zakończeniu inwestycji skorzystać z przychodni lekarskiej, przedszkola, żłobka, minimarketu i bistro. Wzdłuż osiedla powstanie droga wewnętrzna umożliwiająca dojazd do ulicy Witosa oraz ścieżka rowerowa połączona z systemem miejskich ścieżek rowerowych Katowic.

Grand House

W pierwszym etapie budowy powstaną dwa budynki. Pierwszy z nich to Grand House. Będzie to budynek wielorodzinny z 4 kondygnacjami naziemnymi i trzema klatkami z niezależną, komfortową windą w każdej z nich. Jedna kondygnacja podziemna przeznaczona zostanie na 69 miejsc parkingowych. W tym budynku znajdzie się 78 mieszkań o powierzchni od 26 do 74 metrów kwadratowych. W ofercie znajdzie sie: 27 kawalerek, 17 mieszkań dwupokojowych, 31 mieszkań trzypokojowych oraz 3 mieszkania czteropokojowe. Atutem mieszkań są wygodne tarasy lub balkony mierzące od 3 do 40 metrów kwadratowych. Dodatkowo Grand House wyposażony będzie w 91 komórek lokatorskich, a na parterze budynku znajdą się 3 lokale usługowe z przeznaczeniem na bistro rodzinne, minimarket spożywczy i przychodnię lekarską.

Villa Class

Drugi powstający obiekt to Villa Class. Wysoka jakość budynku sprawi, że zarówno mieszkańcy, jak i goście wyraźnie poczują prestiż i wyjątkowość tego miejsca. Villa Class będzie budynkiem wielorodzinnym. Znajdą się tu 4 kondygnacje naziemne i 1 klatka z komfortową szklaną windą. W kondygnacji podziemnej powstanie hala parkingowa z 12 miejscami. W budynku powstanie 7 mieszkań, z czego 6 mieszkań trzypokojowych oraz 1 apartament czteropokojowy na ostatnim piętrze. Wszystkie mieszkania w tym obiekcie będa posiadać wygodne i obszerne tarasy o powierzchni od 16 do 50 metrów kwadratowych. W budynku Villa Class mieszkańcy będą czuć się jak we własnej willi.

Kompleksowość osiedla

Niewątpliwie plusem inwestycji jest także dostęp do placówek edukacyjnych – lokalnej szkoły, przedszkola, terenów rekreacyjnych – parku i lasu, a także punktów medycznych i usługowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Premier Park będzie kompleksowo przygotowany również pod względem niezbędnych i wspierających wygodne życie elementów infrastruktury. . Mieszkańcy osiedla po zakończeniu inwestycji będą mieli do dyspozycji nowoczesny obiekt przedszkolny z atrakcyjnym placem zabaw. Będzie to obiekt ogrodzony, który powstanie w 1 etapie budowy osiedla.

Z kolei żłobek Premier Park, zapewni profesjonalną opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami osiedla. Organizację żłobka zaplanowana jest na parterze budynku Grand House. Doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu dla najmłodszych będzie plac zabaw.

Każde dziecko znajdzie tu atrakcję idealną dla siebie. Otaczające plac ogrodzenie zapewni odpowiednie bezpieczeństwo najmniejszym lokatorom.

Dodatkowo osiedle Premier Park będzie połączone z miejskim systemem ścieżek rowerowych, co z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom dwóch kółek.

Kulinarnym sercem osiedla stanie się Bistro Premier Park. Jednym z ważniejszych celów jakie bistro powinno spełniać, to kompleksowa obsługa cateringowa przedszkola Premier Park.

Przyszli mieszkańcy będą mogli także zrobić zakupy w Minimarkecie Premier Park i skorzystać z usług przychodni lekarskiej.

Doskonała komunikacja

Inwestor wybierając miejsce pod budowę nowego osiedla kierował się zasadą „dostępu bez ograniczeń”. Oznacza to, że mieszkańcy Premier Park będą doskonale skomunikowani z całą aglomeracją. W szybki i łatwy sposób będą mogli dostać się do kluczowych dróg – autostrady A4 czy Drogowej Trasy Średnicowej.

Przystępne ceny

Cena za metr kwadratowy mieszkania na Osiedlu Premier Park zaczyna się od 5 748 zł. Cena najtańszego lokalu to 159 330 zł, a najdroższego – 1 176 816 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.